הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

תרגום רפואי

חברות ואנשים פרטיים רבים שיודעים שתי שפות או יותר חושבים שהם יכולים ויודעים לתרגם באיכות טובה, ברוב המקרים הדבר אינו נכון כלל ולפיכך קמו במרוצות השנים חברות המתמחות בתרגום איכותי ומקצועי בעבור אנשים פרטיים ובעבור חברות גלובליות. תרגום רפואי הוא רק סוג אחד מבין אפשרויות לשירותי תרגום מתקדמים שמציעה חברת חונכים פלוס עבור לקוחותיה.

מהו תרגום רפואי?

תרגום רפואי הוא תחום בתוך שירותי תרגום נרחבים שמעמידה חברתנו לרשות לקוחותיה. השירות כולל את קבלת הקובץ מהלקוח, בדיקתו המקיפה, העברת הצעת מחיר ואופני תשלום ללקוח, אישור ההזמנה וקביעת לוחות זמנים מדויקים, העברת הקובץ לתרגום המתבצע באמצעות מתרגמים מתחום הרפואה, היודעים והמעורים ברזי המונחים המקצועיים ויכולים לתת שירות תרגום איכותי ומהיר, לאחר שמהמתרגם סיים את עבודתו הלקוח מקבל את העבודה, בודק אותה ובמידה ויש צורך לבצע תיקונים / שינויים בקובץ המתורגם אנו עושים זאת ללא תוספת תשלום.


שירותי תרגום רפואי כוללים תרגום חוות דעת רפואיות, הפניות, אישורים, מאמרים ואתרי אינטרנט המתמחים בתחום הרפואי. חשוב לציין כי אנו מעניקים שירותי תרגום רפואי מתקדמים במגוון שפות ולא רק בתרגום עברי אנגלי או תרגום אנגלי עברי.

למה לבחור בשירותי תרגום של חברת חונכים פלוס?

קיימות סיבות רבות ומגוונות לבחירת חברתנו והעדפתה על פני המתחרים הפועלים בתחום התרגום. הראשונה, המחיר ואופן התשלום- רק אצלנו תוכלו ליהנות מתרגום איכותי ומקצועי מבלי לשלם עליו ביוקר. חברתנו שמה לנגד עיניה את עניין המחיר ומעניקה שירות איכותי ומקצועי תוך הקפדה יתרה על מחיר אטרקטיבי ללקוח שמעוניין בשירותי תרגום רפואי או כל תרגום אחר שנפשו חפצה בו. בנוסף על כך אנו מעמידים לרשות לקוחות החברה שירותי תשלום נוחים בהעברה בנקאית, במזומן או באמצעות תשלום בכרטיסי האשראי השונים הנהוגים במשק.


השנייה- איכות המתרגמים ועמידה בלוחות הזמנים- אנו מקפידים מאוד על השם שיצרנו מאז הקמתנו. לפי דעתנו השיווק הטוב ביותר לעסק מתחיל ונגמר בלקוחות מרוצים ועל כן אנו מקפידים על כך הקפדה יתרה. אנו משתמשים ונעזרים בתמרמים מתחום הרפואה ומקציבים להם לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו מול הלקוח. כל זאת ועוד הם רק חלק מתוך יתרונותיה של חברת חונכים פלוס על פני מתחריה הפועלים בשוק התרגום בכלל ובשוק תרגום רפואי בפרט.

תרגום רפואי
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק