הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

תרגום עברית אנגלית

תרגום עברית אנגלית אינו דבר שכל אחד שדובר אנגלית או עברית יכול לעשותו, בצורה טובה ואיכותית, על-כן יש לנקוט במספר תחומים עליהם המתרגם צריך לתת את הדגש בראשית הגעתו למצב של תרגום עברית אנגלית.

אנו סבורים שכל המתרגמים שעובדים עמנו בתחום זה מבצעים את עבודתם בצורה המקצועית, הנאמנה והאיכותית ביותר, זאת כדי להבטיח רמת תרגום עברית אנגלית גבוהה מאוד לציבור לקוחותינו. 

חשוב לציין ולדעת כי אנו מעניקים שירותי תרגום מתקדמים במגוון רחב של שפות ולא רק בעברית אנגלית.

מהם הדברים עליהם צריך להקפיד כאשר מתרגמים תרגום עברית אנגלית?

רמת תרגום גבוהה– אין כל ספק שרבים במחוזותינו יודעים בצורה טובה את השפה המדוברת בעולם, אך לא כולם יודעים להתמקד במה שצריך תרגום עברית אנגלית. לעיתים גם אנשים שעוסקים בתחום שנים רבות נתקלים בקושי בהעברת המסמך מעברית, שנחשבת שפה קשה לתרגום, לאנגלית.

ביקורת ובדיקת התרגום– תרגום עברית אנגלית מכיל בתוכו תחומים נסתרים שלעיטים אינם נראים בפעם הראשונה, על כן יש לעבור על תרגום זה פעם נוספת ולהבהיר את הנקודות הבעייתיות שהתעוררו במהלך התרגום הראשוני. פעמים רבות חברתנו עורכת בדיקה זו על ידי שימוש במתרגם מוסמך אחר, זאת כדי להבטיח איכות ביצוע גבוהה ורמת תרגום עברית אנגלית אופטימאלית.

מעקב אחרי מילות קישור ומילות מפתח בטקסט– שיטה זו של מעקב אחרי מילות קישור ומילות מפתח בטקסט נהוגה בקרב מתרגמים מקצועיים. אין זה כל כך פשוט לפעול בשיטה זו כיוון שלעיתים צריך להתאים את המילה המדויקת ביותר למערך התרגום מעברית לאנגלית. אנשים רבים מתקשים בהעברה זו, לכן כדאי ואף רצוי להעניק לתרגום את  הטוב ביותר כלומר העברתו לחברת "חונכים פלוס"  

על כל סיבות אלו ועל סיבות נוספות אחרות יש להעביר את התרגום שברצונכם לבצע לאנשים מומחים בעלי ניסיון רב והתעסקות רבת שנים במקצוע נפלא זה.

איך ניתן להעביר את הקבצים כך שיעברו תרגום עברית אנגלית בחברת חונכים פלוס ?

במידה והינכם מעוניינים בקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית או מעוניינים בהעברת המסמך אלינו כך שיעבור תרגום עברית אנגלית והתאמה לציבור האמריקאי, האנגלי או אפילו האוסטרלי יש לנקוט באחת מהאפשרויות הבאות:

1)     באמצעות הדוא"ל לכתובת honhimplus@gmail.com

2)     באמצעות הפקס למספר 08-6272301

ניתן לקבל הצעות מחיר באמצעות חיוג למספר הנייד 0502224494 או להשאיר פרטיכם בעמודת צור הקשר ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם האפשרי

מקווים שתבחרו תרגום עברית אנגלית נכון!!
רק בחברת חונכים פלוס

תרגום עברית אנגלית
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק