הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

תרגום משפטי-נוטריון

תרגום היא עסק למקצוענים, לכן לא כדאי לתת את הקובץ שברצונך לתרגם לאדם מן השורה שיודע שתי שפות, על אחת כמה וכמה בכל הקשור ל- תרגום משפטי-נוטריון. תרגום זה חייב להיות המדויק ביותר עבורך שכן יכול ויעשה בו שימוש בדיונים השונים המתקיימים בבית המשפט.

מהו תרגום משפטי-נוטריון?

זהו שירות תרגום שנעשה לאנשים פרטיים או עסקיים הקשור בתרגום חומרים או מסמכים משפטיים, בהם בין היתר נעשה שימוש בבתי משפט בכל רחבי הארץ.
בתרגום מסוג זה חשוב שהמתרגם יגיע מעולם המשפט, בכך יצטמצם מאוד הסיכוי לטעויות שכן המתרגם מכיר ומגיע מאותו עולם תוכן. תרגום משפטי-נוטריוני או בשמו השני אישור נוטריוני מעניק את האסמכתא הבכירה ביותר לתרגום כפי שנקבע בחוק הנוטריון משנת 1976. כמו כן חשוב לדעת ולזכור כי תרגום משפטי-נוטריון חייב להיות נאמן למקור.


לשימוש ב- תרגום משפטי נוטריון יתרונות רבים שכן ניתן לעשות בו שימוש בין לאומי נרחב, הוא יכול לקצר תהליכים ולמנוע סחבת מיותרת וכן יכול לעזור בכל תחום שהוא כגון: עסקאות נדל"ן, עסקאות רכש, מניות, חוזים, אישורי זהות ועוד.

מי הם המתרגמים שלנו?

חברת חונכים פלוס נמצאת בקשרים עם מתרגמים בשורה הראשונה בכל הקשור ל- תרגום משפטי-נוטריון, נכון להיום אנו מספקים את השירות למספר רב של עורכי דין פרטיים, משרדי עורכי דין וכן למשפטנים שעושים בו שימוש יום יומי. השירות נעשה ומתבצע על ידי טובי המתרגמים בשוק התרגום הישראלי.


חשוב לציין כי אנו מתרגמים תרגום משפטי-נוטריון לא בין השפות אנגלית לעברית אלא גם תרגום משפטי-נוטריון בשפות נרחבות אחרות בין השפות ניתן למצוא את השפה הערבית, השפה הצרפתית, השפה הספרדית ועוד ועוד. כמו כן ניתן לעשות שימוש בתרגום של חברת חונכים פלוס כאישור מסמך משפטי, זאת על ידי חתימה של עורכת הדין העובדת עם החברה ומבצעת בדיקת מהימנות לקובץ המתורגם.

במקרים כמו תרגום משפטי-נוטריון חייב שתהיה בקרה על איכות התרגום, על כן כל תרגום מסוג זה מקבל משנה תוקף על ידי חתימת נאמן למקור על ידי עורך דין מוסמך. אין כל ספק שתרגום מסוג זה הינו מורכב ודורש מיומנות רבה, לכן חשוב להיעזר במקצוענים ובמיומנים בתחום זה.

אם תרצה לקבל פרטים נוספים אתה מוזמן להיכנס לעמודת צור הקשר המופיעה בצד השמאלי של האתר ולהשאיר פרטיך, נציג מטעמנו יחזור אליך ויעניק לך את כל המידע שאליו אתה זקוק לצורך התחלת תרגום משטי-נוטריון.

תרגום משפטי-נוטריון
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק