הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

תרגום במחירים אטרקטיביים

ישנם המון אנשים שנתקלים במכשולי השפה השונים, רבים מהם נעזרים בקרובי משפחה, חברים, מכרים ואנשים שונים על מנת שיוכלו לתרגם או להסביר את המלל הכתוב בשפה אחרת. במקרים מסוימים נעזרים אותם אנשים בשירותי תרגום מחברות שונות בארץ ובעולם. אנו מודעים לעובדה זו ורק אצלנו ניתן להזמין שירותי תרגום במחירים אטרקטיביים המותאמים לצורכי הלקוח באופן אישי ופרטני.


למה חברת חונכים פלוס דוגלת במתן תרגום במחירים אטרקטיביים?

חברת חונכים פלוס מבינה את מצוקת השפה בקרב לקוחותיה הפונים למתן פתרונות מתקדמים הקשורים בתרגום, על כן פיתחה החברה קשרים אישיים מול מתרגמים רבים ברחבי הארץ והעולם המעניקים שירות בכל שפה ובכל זמן נתון. חשוב לציין כי בבניית המאגר העצום שיש ברשותנו הושקעו מאמצים רבים ונכון להיום הוא מונה יותר מ-2000 מתרגמים שונים לשפות שונות ומגוונות.


בכך אנו מקווים להקל על ציבור לקוחותינו, ולהוזיל להם עד כמה שניתן את התעריפים הבלתי הגיוניים שמונהגים על ידי חברות אחרות בשוק זה. אנו רואים חשיבות רבה בהענקת מחיר אטרקטיבי ללקוח מבלי לפגוע באיכות השירות, איכות העבודה והמקצועיות הרבה.

האם המחיר הנמוך שאנו מציעים משפיע על רמת התרגום?

במילה אחת לא, ובשתי מילים ממש לא, חברתנו מנהיגה תרגום במחירים אטרקטיביים למגוון לקוחותיה ומקפידה הקפדה יתרה על איכות תרגום גבוהה, על שירות טוב ללקוח ועל עמידה בלוחות זמנים שנקבעו מול כל לקוח ולקוח. אנו מבצעים זאת על ידי שימוש במאגר מתרגמים גדול ובעזרת בקרת איכות מתקדמת, אליה עובר כל תרגום או סיכום שאנו מבצעים.


חשוב לציין כי לא רק בתרגום מאמרים אנו מעניקים מחירים הוגנים אלא גם בתרגום משפה אחת לשפה אחרת, בתרגום חוברות הפעלה, בתרגום נוטריוני משפטי ועוד.

איזה עוד שירותים הקשורים לתרגום אנו מציעים לכם?

תרגום במחירים אטרקטיביים משפיעים על צבר ההזמנות באופן ישיר אותה מקבלת החברה בחפץ לב, כמסגרת השירות פיתחנו שירותים נוספים המעניקים מכלול שירות רחב ומגוון יותר אודות לקוחותינו. בין היתר ניתן למצוא שירות סיכום מאמרים לסטודנטים, שמסייע לסטודנטים רבים ברחבי הארץ בסיכום המאמר ולא בתרגומו מילה במילה. דבר זה מוריד באופן משמעונתי את עלויות התרגום ומעניק אשפרות להיחשף למאמר במחירים נוחים והוגנים.

כמו כן גם שירות הקלדת ותרגום חוברות נפוץ מאוד בקרב לקוחותינו ואנו מעמידים לרשותכם את השיטה הטובה ביותר בתרגום חוברות ובהקלדתם בצורה האופטימלית ביותר. אין כל ספק כי בשל המגוון, בשל גודלו ובשל האיכות והשם הטוב שלנו, אנו זוכים להזמנות מרובות מידי יום מלקוחות חדשים ומלקוחות חוזרים שמרוצים מעבודתנו ומהשירות הטוב שהם מקבלים אצלנו.

נסו עוד היום ולא תצטערו- ניתן לפנות באמצעות עמדת צור הקשר המופיעה תמיד בצידו השמאלי של האתר.

תרגום במחירים אטרקטיביים
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק