הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

תרגום אנגלי עברי

תרגום הוא עסק למקצוענים, למרות שרבים לא אוהבים להוציא כסף על תרגום, אנשים רבים וחברות רבות לא יכולים להיגמל מהצורך בתרגום מסמכים או בתרגום מחקרים או מאמרים אקדמאים. התרגום הנפוץ ביותר במדינתו הקטנה הינו תרגום אנגלי עברי, חברות כמו גם אנשים פרטיים מתרגמים המון את השפה האנגלית לשפה העברית, זאת בשל העובדה כי השפה הנפוצה ביותר בה אנו משתמשים הינה אנגלית.

תרגום אנגלי עברי בחברת חונכים פלוס

רק בחברתנו תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים, מתרגום אנגלי עברי ברמה משפטית – נוטריון, תרגום מסמכים, תרגום אתרי אינטרנט או תרגום מאמרים לסטודנטים. אנו עוזרים ומסייעים לכל המגזרים ומספקים שירות איכותי, מקצועי ומקיף לכל עבודת תרגום בה אתם חפצים. חשוב לציין כי אנו מעניקים שירותי תרגום מתקדמים לעשרות פונים מידי חודש בחודשו.

רק אצלנו תוכלו למצוא מתרגמים מהשורה הראשונה בכל הקשור ל- תרגום אנגלי עברי. תרגום שכזה לא יכול להיעשות על ידי מתרגמים לא איכותיים וכאלה שחושבים שהם יודעים לדבר היטב את השפה האנגלית או העברית. שירותי תרגום בכלל ושירותי תרגום אנגלי עברי בפרט צריכים להיות מדויקים ונכונים.

מהו התהליך שעובר תרגום אנגלי עברי עד שהוא חוזר ללקוח?

קבלת התרגום באנגלית בחברתנו

קבלת הקובץ מתבצעת באמצעות שליחת הקובץ בהודעת מייל לכתובת honhimplus@gmail.com

העברת הצעת מחיר ואישור העסקה על ידי המזמין

לאחר קבלת המייל עם קובץ התרגום אנו מעבירים למזמין הצעת מחיר מפורטת ובה רשומים כל הפרטים אודות אותה הזמנה. עמידה בלוחות הזמנים חשובים לנו מאוד ואנו מקפידים על כך, זאת כדי שתוכלו לדעת בדיוק מתי התרגום יגיע אליכם חזרה. בנוסף המחירים אצלנו חשובים אף הם, על כן ניתן לשלם לחברתנו באמצעות, תשלום במזומן, בהעברה בנקאית ובכרטיס אשראי מכל סוג שהוא. חשב לציין כי אנו מעניקים cash back למי שמשלם בכרטיס אשראי של קבוצת פועלים, גובה ההטבה הינה 3% מערך העסקה.

מיון התרגום למתרגם המגיע מאותו עולם תוכן

על מנת להבטיח איכות תרגום גבוהה חשוב מאוד שהקובץ יועבר למתרגם שמומחה ב- תרגום אנגלי עברי ולא לסתם עוד מתרגם. חברתנו הינה אחת היחידות בשוק התרגום הארצי שמקפידה על נושא זה על מנת להעניק ללקוחותינו את האיכות הגבוהה ביותר

עבודה על התרגום ושליחתו ללקוח

במהלך העבודה על התרגום שהזמנת תוכל לקבל שירותים נוספים מחברת חונכים פלוס כגון: שירותי תמלול, שירותי קלדנות, עריכה לשונית וכ"ו. אנו מקפידים מאוד על לוחות הזמנים ובמועד שנקבע נשלח אליך את התרגום שהוזמן על ידך. אם התרחשה או נוצרה בעיה אודות תרגום אנגלי עברי בחברתנו אנו תמיד עומדים מאחריו ומתקנים ללקוח את שהזמין עד אשר הוא יהיה מרוצה מתוצאת התרגום הטובה והאיכותית.

תרגום אנגלי עברי
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק