הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

שירותי תרגום מאמרים וסיכום מאמרים

חברות רבות הפועלות בשוק התרגום בארץ אינן מעדיפות לפנות לפלח השוק הסטודנטיאלי שכן ידוע כי סטודנטים אינם עשירים בממון ואינם יכולים לשלם מחירים מופרזים וגבוהים עבור שירותי תרגום. חברת חונכים פלוס חרטה על דגלה את סמל התעריפים ההוגנים וגאה להציע לציבור הסטודנטים בארץ את שירותי תרגום מאמרים וסיכום מאמרים ברמה גבוהה ובמחירים אטרקטיביים.

אנו בחברה גאים לעבוד מול הסטודנטים ומשיקים שירות תרגום מקיף למאמרים אקדמאים שמתורגמים במיוחד עבור הסטודנט ועל פי צרכיו הלימודיים. אנו מקצים את המאמר למתרגם המגיע מאותו עולם תוכן, כך שתחום התרגום יהיה כמה שיותר קרוב למקור והאיכות תהיה הגבוהה ביותר.

מה ההבדל בין שירותי תרגום מאמרים וסיכום מאמרים?

אנו פועלים למען הסטודנטים ולראייה לכך ניתן לכל סטודנט האופציה לבחור בין שירותי תרגום מאמרים אקדמאים באופן מלא לבין סיכום מאמרים באופן מצומצם ומתומצת.

תרגום מאמרים אקדמאים:

תרגום מאמרים אלו מכיל את התרגום המלא של המאמר ללא החסרה או סיכום של משפט כזה או אחר. אנו דואגים לכלול בתרגום זה את ההיצמדות המרבית ביותר לטקסט באנגלית ומעניקים בכך קריאה בעברית באופן שותף ונוח, כך שגם מי שאינו יודע אנגלית יוכל להבין את שכתוב בטקסט בצורה האופטימלית ביותר.

שירותי סיכום מאמרים:

סיכום מאמרים הינם שירות ייחודי ומשודרג של חונכים פלוס- אנו מקצים מספר פסקאות, בכפוף לאורך המאמר המקורי ומעצבים את המאמר מחדש, כך שיכלול את הנקודות המרכזיות והחשובות ביותר עבור הקורא. ברוב הגדול של המקרים סיכום מאמרים הינו זול מתרגום מלא של המאמר.

אז איך לבחור בין שירותי תרגום וסיכום מאמרים?

ישנם סטודנטים שמעדיפים לשלם יותר ולקבל יותר ויש כאלה שזקוקים רק לסיוע כזה או אחר בהבנה ובתמצות של המאמר לעמוד עד חמישה עמודים. על כן התשובה לכך מתחלקת לשניים.

  • אם אתם זקוקים להבנה מעמיקה של הטקסט לכו על תרגום מאמר מלא
  • אם אתם זקוקים להבנה חלקית וממוקדת יותר אודות חלק מסוים ולראיה כללית של הטקסט לכו על סיכום מאמר.

בכל בחירה שלא תעשו אנו תמיד כאן כדי לעזור ולסייע.
צרו קשר עמנו ונשמח לסייע בכל דרך ובכל סוג שירות תרגום שתבחרו.

שירותי תרגום מאמרים וסיכום מאמרים
3.2 (64%) 5 votes

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק