הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

All About Food Addiction מתורגם

שם המאמר באנגלית:

All About Food Addiction

שם המאמר בעברית:

הכל על התמכרות למזון

סוג הטקסט: תרגום המאמר מלא

מספר סידורי להזמנה: 9

מחיר: 129 שקלים 199 שקלים

לבדיקת מאמרים מתורגמים נוספים לחץ כאן


 

פסקה ראשונה באנגלית :

So, are we all doomed for food addiction?

Well, 97% of people prescribed opioid painkillers (with no history of addiction) don’t become addicts.  And most of us wouldn’t rob a 7-11 for candy bars if the price of candy bars became unaffordable.  But some people are more susceptible to addiction, whether it’s opioids or candy bars.

Thus, addiction is complicated: Social, motivational, emotional, and genetic factors all interact to create an addiction experience. An addictive substance alone doesn’t create addiction. However, some things are more addictive than others.

We often joke “I’m a ___ addict”, whether that’s video games, shoes, or ice cream. But what, exactly, is real addiction? And is it a useful concept for understanding food behaviour?

What is addiction?

Addiction is an overpowering craving to repeatedly engage in an activity that provides temporary relief at the expense of terrible consequences. It’s something you feel compelled to do, even though it harms you.

To count as an addiction, there must also be withdrawal — feelings of discomfort, distress, and intense cravings – when our addictive substance or behaviour is taken away or stopped.


פסקה ראשונה בעברית:

אז, האם כולנו נידונו להתמכר למזון?

ובכן, 97% מהחולים המטופלים במשככי כאבים אופיואידים (ללא היסטוריה של התמכרות), אינם הופכים למכורים. רובנו לא היו גונבים חטיפים ממכולת אם מחירם היה יקר מכדי להרשותו. אבל, ישנם אנשים מועדים יותר להתמכרות, בין אם היא למשככי כאבים או לחטיפים.

לכן, התמכרות היא מורכבת: גורמים חברתיים, רגשיים, מניעים וכללים, פועלים זה עם זה ליצירת חוויה התמכרותי. חומר ממכר בלבד אינו מוביל להתמכרות. אף על פי כן, ישנם דברים ממכרים יותר מאחרים.

לעיתים קרובות אנו מתבדחים "אני מכור ל      ", בכל אופן מדובר במשחקי וידאו, נעלים או גלידה. אבל מה היא בדיוק, התמכרות אמיתית? והאם היא קונספט שימושי להבנת דפוסי אכילה?

התמכרות מהי?

התמכרות היא תשוקה משתלטת לעסוק בפעילות, באופן חוזר, המספקת שחרור זמני במחיר של השלכות קשות. זהו דבר שאנו חשים מאולצים לעשות, אף על פי שהוא פוגע בנו.

כדי להיחשב כהתמכרות, צריכה להיות גם גמילה- הרגשת חוסר נוחות, מצוקה, והשתוקקות עזה- כאשר החומר או ההתנהגות הממכרים נלקח מאיתנו או מופסק.

להמשך הקריאה ולרכישת המאמר יש לפנות ישירות לעמדת צור הקשר המופיע תמיד בצידו השמאלי של האתר


All About Food Addiction מתורגם
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק