הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

שרותי תרגום

שרותי תרגום במחירים משתלמים

סטודנטים, אנשי עסקים וסתם אנשים שלימוד שפה נוספת קצת קשה בעבורם, משתמשים בשירותי תרגום. שירותי תרגום אינם דבר של מה בכך ולא כל אדם יכול לבצע שירותי תרגום באיכות, במקצועיות ובהקפדה על נוסח תקין.

לרוב, אנשים מעוניינים להפנות את התרגומים שברצונם לבצע לאנשי מקצוע מיומנים בתחומם, מומחים בתרגום ובעלי ידע פורמלי, אך לצער רבים המחירים שגובים אותם אנשים עבור   שירותי תרגום גבוהים לאין שיעור ממחירים שמעניקים אנשים בעלי ידע בתחום התרגום ללא   השכלה פורמלית.

אין כל ספק כי שירותי תרגום אינו דבר שכל אדם שיודע שתי שפות יכול לבצע, אך בהתחשב במחירים הגבוהים שמשולמים לאנשי מקצוע, יש שכבות באוכלוסיה שמתפשרות על תרגום איכותי, טוב ומקצועי אך ללא כל קשר לאדם מושכל כזה או אחר.

אז מהם שירותי תרגום של חברת חונכים פלוס?

שירותי תרגום שמעניקה חברת חונכים פלוס מתפרסים על פני תחומים רבים ועל פני שפות שונות ומגוונות, הן רק מדובר בשפות תרגום מוכרות 

כמו: תרגום עברית- אנגלית או אנגלית- עברית, אלא מדובר גם בשפות פחות נפוצות במחוזותינו.

חברת חונכים פלוס מעמידה לרשות ציבור הסטודנטים, בעלי העסקים ואנשים נוספים הנדרשים לתרגום מסמך או מאמר, אנשים מקצועיים איכותיים ומיומנים בתרגום.

שרותי תרגום בחברתנו עוברים דרך מתרגמים מוסמכים בלבד, כך שברגע שמועבר אל חברתנו מסמך או מאמר לתרגום מתבצע תהליך התרגום בצורה איכותית ומקצועית.

מהו תהליך שעובר התרגום עד שהוא מגיע ללקוח המזמין?

שרותי תרגום שמבצעת חברת חונכים פלוס והתהליך שהיא מאמצת מביא לתוצאה האופטימלית ביותר עבור הלקוח המקבל תרגום איכותי, מקצועי והכי חשוב במחיר אטרקטיבי. התהליך כולל 4 שלבים עיקרים והם:


קבלת המאמר / המסמך מהלקוח

החלק הראשון הנכלל בהעברת שירותי תרגום ללקוח הוא תהליך קבלת המאמר או המסמך מהלקוח, חברת חונכים פלוס מעמידה לרשות הלקוחות מספר אפשרויות העברת המסמכים הרצויים, אם מדובר בהעברתם דרך כתובת המיל honhimplus@gmail.com, הן אם מדובר בהעברה דרך פקס למספר 08-6272301 והן אם מדובר בהעברת המסמך באמצעות שירותי דואר ישראל.

הענקת הצעת מחיר והתחלת ביצוע העבודה

בהינתן אישור הלקוח על המחיר שנקבע עבור שירותי תרגום שברצונו לבצע, אנו מעבירים את פעילות התרגום למתרגמים מקצועיים ואיכותיים שיבצעו שירותי תרגום אלו בצורה האולטימטיבית ביותר ללקוח.

בקרה על התרגום

בהגיעו של התרגום מהמתרגם לחברתנו, אנו מעבירים את התרגום בדיקה נוספת אצל מתרגם מוסמך שעובד זמן רב עם חברתנו, באמצעות כך שומרת החברה על רמת תרגום גבוהה ומעניקה ללקוחותיה שירותי תרגום מקצועיים ושקט נפשי בנוגע לפעולת התרגום.


העברת המסמך המתורגם ללקוח

בהגיענו למועד התשלום שנקבע מראש כמו גם זמן הביצוע, אנו מעבירים את התרגום האיכותי אל הלקוח המזמין.

חשוב לזכור כי שירותי תרגום אינו דבר של מה בכך ועל כן יש להעביר אותם לחברה מיומנת שמבטיחה איכות, מקצועיות ואמינות בעבודתה. בנוסף לכל היתרונות המוצגים מעלה ובעקבות כך שחברת חונכים פלוס מבצעת שירותי תרגום זמן רב, לחברות גדולות ולאנשים פרטיים כאחד, אנו יכולים להבטיח כי המחירים יהיו שווים לכל כיס ומתאימים לציבור הסטודנטים, בעלי העסקים ולאנשים פרטיים גם כן.

שרותי תרגום
2.5 (50%) 2 votes

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק