הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

תמלול ראיונות

בשנים האחרונות רבים מהעסקים בישראל מעדיפים להעביר שירותים שאינם יודעים לעשות באיכות גבוהה למיקור חוץ, שירותים אלו יכולים להיות שירותי ניקיון, שירותי העסקת עובדים או שירותי תמלול והקלדת נתונים. אנו בחברת חונכים פלוס מתמחים במתן פתרונות מיוחדים ללקוחות עבור תמלול ראיונות עובדים, תמלול ישיבות צוות או תמלול חומרים מיוחדים לצורכי המשרד השותפים.

לא רק עבור העסקים אנו מעמידים את יכולתנו המרשימה לתמלול באיכות גבוהה ובמחירים הוגנים ואטרקטיביים, אלא גם לציבור הפרטי שיכול להסתייע בשירותינו על מנת לתמלל את קובצי השמע שלו לחוברת מסודרת, או להפוך את הקלטת השיעורים באוניברסיטה לקריאים. חברתנו מעמידה שירותים אלו גם עבור ציבור ליקויי השמיעה והחירשים, כך שחרתנו על דגלנו את המסוגלות לענות לכל צורך בכל תחום ובכל אזור גאוגרפי, לטובתם ולרווחתם של בעלי המגבלות באשר הם.

למה כדאי להשתמש בשירותי תמלול ?

הנקודה הראשונה בה נתמקד כאשר אנו שואלים את השאלה היא החיסכון וניצול הזמן-  כדי למנוע בזבוזי זמן מיותרים בעבודה, העבר את כל השירותים שאינך מתמחה בהם לגורם חיצוני, בכך הזמן שינצלו עובדיך ישמר ותוכל ליהנות מעבודה איכותית ומקצועית. אם הינך אדם פרטי תוכל לנצל את הזמן שלך ולהעביר את שירותי התמלול שברצונך לבצע לחברתנו.


חוסך כסף- בעסקים כמו בעסקים כל דבר שאינו תחום ההתמחות שלך, העבר למישהו אחר או לחברה שמתמחה בתחום בכך תחסוך כסף ומשאבים. תמלול ראיונות לדוגמא היא אחת מהאפשרויות שעומדות לרשותך בחברתנו, תוכל גם להיעזר בשירותי תמלול ישיבות צוות והקלדת חומרים ונתונים להפיכתם לקבצים קריאים ונגישים יותר.

לא לכל אדם יש מיומנות לבצע שירותי תמלול, שכן זוהי עבודה סיזיפית ולא קלה לביצוע, על המתמלל להיות מומחה בתחומו ומימון, רק כך תתקבל התוצאה הנדרשת. תמלול ראיונות עבודה ניתנים לביצוע על ידי טובי המתמללים הנמצאים בקשרים עסקיים עם חברתנו, אנו אחראיים על טיב העבודה, על לוח הזמנים ועל השימוש הנכון ביותר בסימני פיסוק, כך שיהיה לך הכי קל ופשוט לקרוא את הראיונות שביצעת ולבחור מביניהם את העובד המושלם ביותר עבור הארגון אותו אתה מנהל.

אם עמוד זה עזר לך להחליט ולבחור בחברתנו בתור זו שתבצע בעבורך את שירותי התמלול של העסק שלך או אם אתה אדם פרטי שמעוניין להשתמש בשירותי התמלול המתקדמים של חברתנו, פנה אלינו באמצעות עמדת צור הקשר ואנו נשמח לעמוד לרשותך בכל רגע נתון ובכל דרישה שתבחר.

 

תמלול ראיונות
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק