הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

תמלול הרצאות

החיים האקדמאים לא פשוטים עבור רוב הסטודנטים, על אחת כמה וכמה גם כאשר מדובר על סטודנטים בעלי צרכים מיוחדים, אשר צריכים להתמודד לא רק על מגבלתם אלא גם עם המטלות הנלמדות במהלך ההרצאות השונות ברחבי הקמפוס האקדמי. עבור אותם סטודנטים כמו סטודנטים אחרים הפתרון הוא תמלול הרצאות באמצעות שירות תמלול מחברות או מאנשים פרטיים.

מהו תמלול הרצאות ואיך הוא מתבצע בחברת חונכים פלוס?

תמלול הרצאות הוא עסק למקצוענית ולכן לא היינו ממליצים לכם להעביר עבודה זו לסטודנטים או לגורמים שמצהירים בפניכם שהם יודעים לתמלל, תמלול ההרצאות בחברת חונכים פלוס מתבצע על ידי אבחון החומר המוצע בהקלטה, התאמת החומר המוקלט למתמלל מומחה וביצוע העבודה תחת לוח זמנים מוגדר מראש עבור הלקוח.


תמלול הרצאות מאופיינות לרוב על ידי שיח של מספר סטודנטים לכן צריך להקפיד על מתמלל מיומן ומדויק אשר יוכל להביא את הקלטתך לתוצאות מושלמות, עד כמה שניתן.

מי מקבל סיוע ב- תמלול הרצאות מהמוסד לביטוח לאומי?

תמלול הרצאות או בשמם על ידי המוסד לביטוח לאומי שקלוט- ממונות לסטודנטים בעלי צרכים מיוחדים המוגבלים בשמיעתם ונעזרים במתמללים היושבים עמם בהרצאה ומתמללים להם בזמן אמת את השיעור. לעיטים דבר זה לא מתאפשר ולכן מעבירים אותם סטודנטים חרשים או כבדי שמיעה את הקלטת ההרצאה לחברתנו, ואנו דואגים להעביר אליהם תוך זמן סביר ומוגדר מראש את תמלול ההרצאה לה הם חיכו, באמצעות כך יוכלו אותם סטודנטים להתגבר על מכשול השמיעה ויוכלו לבטא מהימנה את לימודיהם באקדמיה ולהצליח בתחום הלימוד אותו הם בחרו.


לרוב מחלקת השיקום במוסד לביטוח לאומי מממנת עבור אותם סטודנטים את מלוא שעות הלימוד אותם הם לומדים כך שלדוגמה אם סטודנט לומד בשבוע 30 שעות הוא יהיה זכאי ממחלקת השיקום בביטוח לאומי להיקף שעות תואם של תמלול הרצאות, בכך המוסד לביטוח לאומי מצמצם את יכולת הפגיעה באותו סטודנט ומשאיר בעבורו את היכולת להתגבר על מכשול השמיעה.

אנו בחברת חונכים פלוס תומכים ומלווים את הסטודנטים המוגבלים בשמיעתם ומסייעים להם במציאת מתמלל איכותי הן אם זה בזמן אמת בשיעור והן אם זה בשליחת הקבצים אלינו ותמלולם על ידי מתמללים מומחים אשר מבצעים את עבודתם לרוב מהבית.

 

תמלול הרצאות
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק