הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

תמלול הקלטות

כיום אנשים רבים נעזרים בתמלול הקלטות על סוגיהם השונים, התחום תפס תאוצה בשנים האחרונות כאשר יותר ויותר אנשים מעדיפים להקליט את הישיבות, את השיעורים או להקליט בסתר אדם או גוף מסוים כדי להשתמש בהקלטה זו בעתיד.

מהו תמלול הקלטות?

זהו תמלול שמעניק למבצע אותו שימוש בקובץ כתוב על פני שימוש בקובץ שמע, בכך יכול להיעשות שימש בהעברת הנתונים לאדם אחר ביתר קלות, קריאת הנתונים באופן עצמאי ולא בהסתמך על הקלטה טובה או גרועה, וכן מציאה נוחה וקלה יותר לחומרים ולמילות מפתח שנאמרו במהלך ההקלטה.

באיזה תחומים ניתן להשתמש ב- תמלול הקלטות?

תמלול הקלטות הוא נושא עשיר ומגוון וכולל תחומים רבים בתוכו, ניתן לראות ברשימה הבאה את כל שירותי התמלול שאנו מעניקים והופכים אותם לקובץ קריא ממוחשב במיוחד בעבורך.

  • ראיונות עבודה
  • שיעורים פרטיים או שיעורים באוניברסיטה
  • הקלטות סתר
  • ישיבות צוות
  • מחקרים אקדמאים
  • שאלונים
  • ועוד…..

על מה צריך להקפיד כשפונים לחברת תמלול הקלטות?

תמלול הקלטות על סוגיהם השונים לא דבר כל ופשוט כל כך, על כן חשוב מאוד להיעזר באנשי מקצוע, כמו אלה העובדים בחברתנו, אנו נמצאים בקשרים עסקיים מול מתמללים רבים מהארץ ומחו"ל שמסוגלים לתת שירות בשפה העברית וכן גם בשפות נוספות אחרות.

על המתמלל להיות בעל יכולת להקלדה מהירה של הנשמע, הוא חייב להיות מדויק ומוקפד בדברים הקטנים, חייב להיות סימני פיסוק מתאימים ונכונים, כל זאת על מנת להבטיח איכות ורמת תמלול הקלטות גבוהה. אין כל ספק כי לא כל אדם מהשורה יכול לבצע תמלול הקלטות ברמה טובה, לכן כדי מאוד להיעזר במומחים כגון אלו הנמצאים בחברת חונכים פלוס.


 מהם המחירים הנהוגים בשוק התמלול?

נכון להיום יש שתי דרכים על מנת לחשב את מחיר התמלול שנעשה ללקוח, אם בחישוב פר יחידת תמלול המכילה 250 מילים או אם בתמלול עמוד. כעת נסביר את שניהם.

  1. תמלול לפי יחידת תמלול המכילה 250 מילים- המחיר באופציה זו נע בין 10-15 שקלים לכל יחידת תמלול.
  2. תמלול עמוד- לפי הגדרת עמוד- גופן: david 12, רוות בין שורות-1.5, כל דובר מתחיל שורה, עד 28 שורות בעמוד- המחיר נע בין 6-9 שקלים לעמוד.

חשוב לדעת כי המחירים נעים בין מחיר גבוהה למחיר נמוך בשל העובדה כי צריך לתת ביטוי לרמת וטיב ההקלטה, ככל שרמת ההקלטה גבוהה יותר כך המחיר בשתי האפשרויות נמוך יותר.

לקבלת הצעת מחיר אודות תמלול הקלטות ללא עלות, ניתן לפנות בעמודת צור הקשר בצידו השמאלי של האתר. אנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם כדי להעניק לכם שירות תמלול איכותי, מקצועי ואדיב.

תמלול הקלטות
5 (100%) 1 vote

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק