הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

מה ההבדל בין שירותי תמלול לבין שירותי קלדנות

רבים שואלים ופונים אלינו בנוגע לרצונם לקבל שירותי תמלול או שירותי קלדנות מתקדמים מאיתנו, ברוב השיחות שמגיעות אלינו עולה השאלה מה ההבדל בין שירותי תמלול לבין שירותי קלדנות, אז החלטנו לעשות סדר אחת ולתמיד ולהסביר נושא זה כך שיהיה ברור ופשוט להבנה.

שירותי תמלול:

שירותים אלו ניתנים על ידי הקלטת חומרים כגון: תמלול שיחת טלפון, תמלול הרצאה, תמלול הקלטת סתר ועוד. הקלטות אלו מועברות בקובץ אודיו אלינו ואנו אחראיים להעבירם באופן מדויק, מיומן ותוך זמן ביצוע קצר לקובץ word על פי דרישתו של הלקוח. שירותי תמלול יכולים להתבצע גם באופן פרונטלי על ידי הצבת מתמלל מיומן בכנס או בהרצאה, כך שיהיה אחראי על כתיבת כל הנאמר לטובת הנוכחים באולם או לטובת הסטודנט החירש או כבד השמיעה אותו הוא מלווה.

שירותי קלדנות:

שירות זה מעניק לבוחרים בו יכולת להעביר קובץ מכתב יד לקובץ word קריא ונגיש, בו ניתן לערוך שינויים ממוחשבים. כמו כן ניתן להכניס תחת קטגוריה זו גם את סידור קובצי ה- excel בטבלה לפי דרישת הלקוח, דוגמה לכך ניתן למנות את  רצונם של בעלי עסקים רבים, בסידור כרטיסי ביקור שאספו במרוצת השנים בקובץ אחד מסודר ונוח לשליפת נתונים.הבדל נוסף הוא בתמחור הנתונים- בעוד שאת שירותי התמלול מתמחרים לפי זמן הקלטה (שעה/דקה) את שירותי הקלדנות מתמחרים לרוב לפי יחידת עבודה כלומר (דף/עמוד/כרטיס ביקור/שורה ב- excel וכ"ו).
התמחור יכול להשתנות גם בין תמלול לתמלול או בין עבודת קלדנות אחת לאחרת וזאת בשל העובדה כי בשירותי תמלול התמחור גם מתייחס לטיב ההקלטה, לאורכה, למספר הדוברים בהקלטה וכ"ו. בנוגע לשירותי קלדנות התמחור יכול להשתנות עקב כתב יד לא קריא או כרטיסיות מחוקות.

מי הם המשתמשים ב- שירותי תמלול ?

ישנם חברות רבות כמו גופים גדולים במשק שמשתמשים בשירותי תמלול מתקדמים בישיבות, בערבי צוות ובכנסים מקצועיים. בנוסף הצרכנים העיקריים להם אנו בחברת חונכים פלוס מעניקים שירות הם סטודנטים כבדי שמיעה וחירשים אשר מקבלים סיוע כספי מגורמים שונים, זאת על מנת שיוכלו לקבל שירות זה באיכות ובפשטות מחברה מיומנת ואיכותית.


סטודנטים כבדי שמיעה וחירשים כמו גם בעלי עסקים גדולים, בינוניים או קטנים אשר מעוניינים בשירותי תמלול איכותי ומקצועי יכולים לפנות אלינו בקלות באמצעות עמדת צור הקשר המופיעה תמיד בצד שמאל של האתר ואנו נדאג לספק מענה מהיר ואיכותי לדרישתם תוך שימת לב לצורכיהם והתאמתם ללקוח באופן מדויק.

מה ההבדל בין שירותי תמלול לבין שירותי קלדנות
2 (40%) 1 vote

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק