הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

שירותי קלדנות ותמלול

כיום חברות רבות כמו גם אנשים פרטיים רבים מעדיפים להעביר לחברות המתמחות בתחומים שונים במשק, עבודות שיכולות לגזול זמן יקר בעשיית עבודה אחרת, למושג זה קוראים outsourcing, או בעברית מיקור חוץ. חברתנו מעניקה שירותים אלו לחברות רבות בתחום שירותי קלדנות ותמלול כמו גם בתחום העריכה הלשונית.

מהם שירותי קלדנות ותמלול ?

שירותי קלדנות ותמלול בחברתנו כוללים בין היתר שירותי הקלדת חוברות ומחברות אקדמאיות, הקלדת נתונים של כרטיסי ביקור לקובץ אקסל מסודר ומאורגן, הקלדת חומרים מקובץ pdf לקובץ word קריא ונגיש ועוד. שירותי תמלול מנגד כוללים בין היתר תמלול ראיונות, תמלול שיעורים באקדמיה, תמלול ישיבות, תמלול הקלטות ועוד.

חשוב לציין ולדעת כי לא כדאי לתת לכל אחד לתמלל או להקליד בעבורכם נתונים שכן יכולים להיווצר טעויות שלגביהם לא תשימו לב לעולם. חברת חונכים פלוס מתהדרת ברמת קלדנים ומתמללים מהשורה הראשונה ומבטיחה איכות, עמידה בלוח הזמנים ומחירים אטרקטיביים לכל לקוחותיה.


בנוסף חשוב לציין כי חברתנו חרטה על דגלה את שירותי התמלול לאוכלוסיות הזקוקות לו לשגרת היום יום ומעמידה לרשות ציבור ליקויי השמיעה והחירשים מגוון רחב של פתרונות מתקדמים בתחום זה. בין היתר אנו מסייעים לאותם סטודנטים חירשים ולקויי שמיעה במציאת והעסקת מתמללים וקלדנים אשר יושבים יחד איתם בשיעורים באוניברסיטאות השונות ברחבי הארץ ומתמללים בעבורם את כל מה שהמרצה אומר, כל זאת במסגרת סטודנטים מביטוח לאומי שמסוגלים להצליח בשילוב נכון יותר ובעזרת הסיוע המקיף והתומך שחברתנו מספקת להם.

למה לבחור בחברתנו כאשר מחפשים שירותי קלדנות ותמלול מתקדמים?

בגלל השירות והניסיון

בחברת חונכים פלוס תוכלו למצוא שירות מהרמה הראשונה, נציג יטפל בפנייתכם מתחילתה ועד שתהיו מרוצים מהתוצאה. אנו עובדים מזה שנים רבות בתחום והניסיון שנרכש בחברה במרוצת השנים מספק נקודה מרכזית לבחירתנו כחברה שתספק בעבורכם את שירותי הקלדנות והתמלול אותם אתם מחפשים.


בגלל המקצועיות והמחיר האטרקטיבי

בחברתנו תוכלו למצוא קלדנים ומתמללים מהשורה הראשונה בתחום. אנו עובדים במקצועיות רבה ומוכנים לכל אתגר ומשימה שתחפצו בהם. המקצועיות של המתמללים והקלדנים שלנו הולכים לפניהם מזה שנים רבות. יתרון נוסף שיש לחברתנו על פני חברות אחרות הפועלות בתחום הוא בהיבט המחיר, בשל גודלנו אנו יכולים לספק לכם את כל מבוקשכם במחיר האטרקטיבי ביותר, כך שתקבלו את המקסימום במינימום כסף.

אז קדימה למה אתם מחכים פנו עוד היום לחברת חונכים פלוס ואנו נטפל בעבורכם בכל דבר הקשור ל- שירותי קלדנות ותמלול.

שירותי קלדנות ותמלול
5 (100%) 1 vote

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק