הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

שיעורים פרטיים לפסיכומטרי

הבחינה הפסיכומטרית הינה בחינה שעתידה לנבא את יכולת הצלחת התלמיד במוסדות להשכלה גבוהה, כמובן שככל שהציון גבוהה יותר כך הסיכוי להצלחת התלמיד בלימודיו האקדמאים גבוהה יותר, קביעה זו אינה בהכרח נכונה ומשקפת מהימנה את המציאות עד כדי כך שישנם אנשים שאינה מסכימים איתה ומעדיפים ללכת ללמוד במכללות פרטיות שבהם אין צורך בפסיכומטרי כתנאי לקבלה לחוגים מסוימים. אם אתם מתקשים בלימוד לקראת הבחינה, שיעורים פרטיים לפסיכומטרי יכולים להיות דרך מצוינת לתלמידים שמעוניינים לשפר את יכולתם הספציפית באחד משלושת התחומים העיקריים שנבחנים בבחינה.

באיזה תחומים ניתן לקבל שירות שיעורים פרטיים לפסיכומטרי?

כידוע הבחינה הפסיכומטרית מחולקת לשלושה חלקים עיקריים שלגבי כל אחד ואחד מתוכם ניתן לקבל עזרה בשיעורים פרטיים, כעת נסביר על כל חלק שבבחינה ומה אנו בחברת חונכים פלוס יכולים להעניק לכם כדי שתצליחו בבחינה החשובה.

החלק הראשון- הכמותי- חלק זה מתייחס לתחום המתמטי ובו ישאלו שאלות מורכבות על פי סדר עולה כך שהשאלה הקשה והמורכבת מכולם תישאל לקראת סוף הפרק. פרק זה הינו חלק מאוד חשוב לסטודנטים שעתידים ללמוד מקצועות ראליים כגון: מתמטיקה, פיזיקה, מחשבים ותוכנה וכ"ו. חלק זה של הבחינה בודק את היכולת של התלמיד לחשוב בצורה מהירה ולחשב נתונים מספריים בדייקנות תוך שימת 4-5 אפשרויות בחירה לתשובה המתאימה.

חברת חונכים פלוס מציעה להיעזר במורה פרטי מיומן ומקצועי שמסוגל להעניק שירות אדיב, מקצועי ומיוחד לשם הצלחתך בפרק חשוב זה. אין כל ספק שבעזרת שיעורים פרטיים לפסיכומטרי ניתן להגיע להצלחה בפרק המתמטי שכן זהו תחום שדורש מיומנות ותרגול רב.

החלק השני- הלשוני- בבחינה הפסיכומטרית בודקים גם את יכולת למידה השפה העברית על בורייה, זאת על ידי בחינת התלמידים על ידי משחקי לשון כגון: אנלוגיות, בניינים ושינון מילות עבריות שביום יום לא זוכות לשימוש כה רב, גם חלק זה הינו חלק חשוב מאוד לסטודנטים רבים שמעוניינים דווקא ללמוד בחוגים למדעי החברה / הרוח ולהתמקד יותר בלימודים הומניים.

חברתנו יכולה לצוות אליך לצורך לימוד חלק חשוב זה מורה פרטי שיסייע לך ויעזור לך בלימוד ובהבנת התחום המורכב בלימוד השפה העברית, גם כאן חשובה מאוד היכולת ללמידה עצמית ולתרגול ושינון מילים מרכזיות וביטויים שאליהם טרם נחפשת עד היום.

החלק השלישי- האנגלית- לרבים מהתלמידים החלק הזה הינו החלק הקשה מכולם, שכן כאן מדובר על לימוד של שפה חדשה, על כן יש להשקיע בלימוד התחום בצורה האופטימלית ביותר תוך שימת דגש ללימוד נרחב של מילים חדשות לצורך הגדלת היקף אוצר המילים.

אנו בחברת חונכים פלוס מיומנים בלימוד השפה האנגלית ומסוגלים לצוות אליך מורה פרטי איכותי שיוביל אותך להצלחה בחלק זה.

כמובן שאם אתם זקוקים ל- שיעורים פרטיים לפסיכומטרי במגוון תחומים נוכל לספק לכם מספר מורים שלכל אחד התמחות אחרת, או לצוות אתכם מול מורה פרטי שטוב ומסוגל ללמד את כל התחומים גם יחד, כך שתקבלו מאין שיעורי פרטי וקורס פסיכומטרי אחד על אחד

שיעורים פרטיים לפסיכומטרי
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק