הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

שיעורים פרטיים לסטודנטים

סטודנטים רבים נעזרים בשנים האחרונות בלימודיהם האקדמאים בשיעורי עזר. זאת על מנת לצלוח את הבחינות ההולכות ונוקשות באוניברסיטאות השונות וכן גם במכללות השונות ברחבי הארץ.
שיערים פרטיים כבר מזמן אינה מילת גנאי בפני סטודנטים רבים, יש כאלה שאף משתמשים בשיעורים אלו לא רק על מנת ללמוד את החומר מראשיתו ועד סופו, אלא כדי לחזק נקודות בעייתיות שהתפתחו בלימוד עצמי או עם קבוצה.

מהו ההיקף של שיעורים פרטיים לסטודנטים?

בבדיקה האחרונה שנערכה לנושא זה התגלו הממצאים הבאים בארץ לעומת העולם.

  • סטודנטים בישראל משתמשים ביותר שיעורים פרטיים מאשר דומיהם בעולם המערבי
  • שיעור פרטי בישראל זול בכ-10%-20% מדומה לו בחו"ל
  • בישראל יש יותר מורים פרטיים שהינם סטודנטים מצטיינים מאשר בעולם המערבי.

על כל נתונים אלו ניתן ללמוד כי סטודנטים בישראל צורכים יותר שיעורים פרטיים, ההבדל במספרים בנתון זה עומד על כ- 8% והוא אינו חד משמעי. הכוונה כי מבדיקה שנערכה בין מקצועות ולא באופן כוללני, ישנם מקצועות שבהם יש יותר צורך בישראל לעזרה בשיעורי עזר לסטודנטים ויש מקצועות שהסטודנטים בישראל מסתדרים הרבה יותר טוב מדומיהם מעבר לים.

בהתייחס לנקודה השנייה ניתן להבין מדוע בחלק מהמקרים נעזרים הלומדים ברחבי הארץ בשיעורים פרטיים לסטודנטים, המחיר בסוג שיעורים אלו משתנה ממקום למקום ברחבי הארץ, אך בגדול הוא נע בין 50-120 שקלים לשעה. כמובן שישנם מקצועות מבוקשים יותר וישנם כאלו שפחות, מבין אלו שנדרשים יותר ניתן למנות את השיעורים הפרטיים לסטודנטים במקצועות המתמטיקה, הפיזיקה, מקצועות החשמל והאלקטרוניקה, המחשבים והתוכנה, לימודי ההנדסה על היבטיהם השונים וכ"ו.

בישראל בשונה מהעולם המערבי ישנם יותר סטודנטים שמלמדים סטודנטים אחרים. תופעה זו מוסברת על ידי חוקרים כיוון שבישראל הסטודנט הממוצע צריך לדאוג לעצמו ולמצוא אלטרנטיבות להכנסה כספית חודשית בעוד שבעולם המערבי סטודנט יכול להשתלב כבר בעבודה בהיותו סטודנט.

למה כדאי לסטודנטים לבחור בחברת חונכים פלוס במציאת מורה פרטי לשיעורים פרטיים לסטודנטים?

חברת חונכים פלוס הינה החברה הטובה ביותר למציאת מורים פרטיים לצורך שיעורים פרטיים לסטודנטים. ברשותנו מגוון רחב של מורים פרטיים מעולים ומיומנים, במגוון רחב של מקצועות ובפריסה ארצית. אנו מעניקים לציבור הסטודנטים בכל הארץ את הטוב ביותר ומעמידים לרשותם מורים פרטיים בעלי תעודת הוראה, בעלי תואר שני וראשון או סטודנטים מצטיינים.

חברתנו גם חרטה על דגלה את נושא המחיר ונכון להיום אנו החברה בעלת המחירים האטרקטיביים ביותר בשיעורים פרטיים לסטודנטים. רק אצלנו תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים. אנו בחברה מקפידים מאוד על איכות המורה הפרטי, על שידע את החומר ראשית הגעתו לשיעור הפרטי והכי חשוב יחסי אנוש מעולים ויחס אישי עד שתגיע להצלחה ולהתקדמות בלימודיך האקדמיים.

אז למה אתם מחכים פנו עוד היום לחברתנו ואנו נמצא בעבורכם את המורה הפרטי הטוב ביותר בעבורכם.

 

שיעורים פרטיים לסטודנטים
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק