הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

שיעורים פרטיים לסטודנטים מביטוח לאומי

חברת חונכים פלוס חרטה על דגלה את העזרה והסיוע לסטודנטים הנתמכים במחלקות השיקום השונות של המוסד לביטוח לאומי. במסגרת כך פיתחנו והקצינו משאבים רבים לבניית תכנית מקיפה ותומכת לאותם אנשים הזקוקים לסיוע. שיעורים פרטיים לסטודנטים מביטוח לאומי הם רק חלק מהאופציות לעזרה לאותם סטודנטים

מהם שיעורים פרטיים לסטודנטים מביטוח לאומי?

לסטודנטים המגיעים מהמוסד לביטוח לאומי, מוקצבות שעות עזר לשימוש בשיעורים פרטיים, בהם הם יכולים להסתייע במורה פרטי איכותי שיודע את עבודתו בצורה הטובה ביותר. מורה פרטי זה יוביל אותך להצלחה ויקדם אותך במהלך לימודיך לתואר ראשון או לתואר שני או ללימודי תעודה מקצועית.
אנו מתחייבים למצוא עבורך מורה פרטי שילוו אותך ושיתמוך בכל הנושאים בהם אתה מתקשה.
שיעורים פרטיים לסטודנטים מביטוח לאומי יכולים להתבצע במגוון רחב של מקצועות וכי חשוב לדעת שאנו פועלים בכל רחבי הארץ. ברשותנו מאגר עצום של מורים פרטיים איכותיים ומקצועיים שיאפשרו לכם ללמוד את שלבכם חפץ.
חשוב לציין כי שיעורים פרטיים לסטודנטים מביטוח לאומי מתאפשר רק לאחר הערכת צרכים מיוחדת שמתקיימת בין חברת חונכים פלוס לבין עובדת השיקום המטפלת בתיקכם, אנו נעשה הכל על מנת להעניק לכם שירות אישי ומקצועי.

מהו התהליך בקבלת שיעורים פרטיים לסטודנטים מביטוח לאומי?

כדי לקבל מהמוסד לביטוח לאומי אישור על שיעורים פרטיים צריך לעבור את אישורה של עובדת השיקום במחלקת השיקום שתקבע האם אתה זכאי לסיוע. במידה וכן אתה רשאי לפנות לחברתנו על מנת לקבל סיוע במציאת והעסקת מורים פרטיים. אנו עורכים בעבורך בשיתוף עם המוסד לביטוח לאומי הערכת צרכים מסודרת שתקצה בעבורך את היקף השעות המקסימלי אליו תהיה זכאי בכל סמסטר. לאחר מכן אנו מעבירים את האישור של המורה הפרטי לאישורה של עובדת השיקום ורק לאחר שהאישור ממנה מתקבל, יש אישור מאיתנו להתחיל ללמוד עם המורה. במהלך הלימודים ממלאים טפסים מידי חודש ומקבלים על השיעורים הפרטיים החזר מלא בהעברת חשבונית, אותה אנו מספקים בעבורך, מהמוסד לביטוח לאומי.

אז אם אתה זקוק לעוד פרטים אודות הנושא אל תהסס ופנה עוד היום אלינו, חברת חונכים פלוס תשמח לשרת אותך ולהעניק לך את כל המידע אות אתה צריך על מנת שתוכל להתקדם ולהצליח בלימודיך בכל רחבי הארץ.

שיעורים פרטיים לסטודנטים מביטוח לאומי
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק