הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

שיעורים פרטיים באנגלית

בעולם המודרני אי ידיעה של אנגלית יכול להיות מתסכל. גם במבחני הכניסה למכללות, גם בראיונות עבודה וגם בשימוש יומיומי אנו מוצאים עצמנו חורקים שיניים כאשר אנו נדרשים לשוחח בשפה האנגלית. אולי פעם הייתה זו בושה לקחת שיעורים פרטיים באנגלית, אך היום מדובר בסטנדרט. השיעורים הפרטיים, אשר הרבה יותר מרווים מאשר שיעורים בבית ספר או במכללה יוצרים חווית למידה אמיתית ומהירה גם לשיפור השפה וגם ליצירת אוצר מילים איכותי שמשפיע על הדיבור, הקריאה וההקראה. הקניית השפה והשימוש בה ברמה היומיומית מהווה התקדמות משמעותית בחיים ומכינה אותך לקראת הבאות, וכאשר לומדים בכיתה אין אפשרות להגיע לרמה זו.

כאשר אנו משתתפים בשיעורים פרטיים באנגלית מול מורה פרטי איכותי אנו משתמשים בשפה באופן אמיתי ויעיל וגם לומדים כיצד לחשוב באנגלית, להימנע משגיאות כתיב וגם כיצד לשווק את עצמנו בצורה טובה יותר. ישנם מקרים רבים בהם גם מי שלמד במכללה או רק בבית הספר מגיע לארץ דוברת אנגלית הוא לא יודע כיצד להשתמש בחומר הנלמד מכיוון שרכש את השפה רק ברמה הלימודית ולא גם ברמה המציאותית והיא הרמה היומיומית. מלבד כך שאנו לומדים רק את המילים החשובות המופיעות במילון ולא את השפה המדוברת, או הסלנג, אנו מחסירים חומר לימודי רב שלעולם לא נדע אלא אם נגור במדינה דוברת אנגלית.

לכן, יש משקל רב ללימודים פרטניים עם מורה פרטי. שיעורים פרטיים באנגלית יקנו לכם את האפשרות להבין את השפה עד לרמה היסודית ביותר וגם לקבל ציונים גבוהים יותר, כאשר יכולת ההתנסחות שלכם בכתב ובעל פה מגיעה לרמת ביטוי גבוהה יותר ואותנטית יותר. יש הבדל בין לענות לבין לשאול, וכאשר אתם אלה השואלים ואתם אלה בעלי היתרון בשפה, אתם מוכנים יותר לקראת הבאות- בלימודים, בעבודה ובחיי היומיום. לנהל דו-שיח באנגלית ברמה הגבוהה ביותר מביא אותכם לרמה חדשה ברמה העצמית ולהעצמה של האפשרויות העומדות לרשותכם לאחר מכן במבחנים האמיתיים שהם לא במכללה או בבית הספר, אם כי בחייכם אחר כך.

אז מה כוללים שיעורים פרטיים באנגלית?

  • לימודי אנגלית ברמת 5 יח"ל.
  • אנגלית עסקית
  • לימודי אנגלית ברמה בסיסית
  • לימודי אנגלית מתקדמים 1 ומתקדמים
  • לימודי דיבור אנגלית
  • לימוד אנגלית בריטית

אז למה אתם מחכים פנו עוד היום לחברת חונכים פלוס ואנו נסייע ונעזור לכם למצוא מורה פרטי לשיעורים פרטיים באנגלית.

שיעורים פרטיים באנגלית
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק