הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

שיעורים פרטיים במגוון מקצועות

חונכים פלוס מאפשרת למצוא מורים פרטיים לשיעורים פרטיים במגוון מקצועות לימוד לסטודנטים ולתלמידים בכל רחבי הארץ. אנו מציעים שירות מתקדם ומקיף של מציאת מורה פרטי, העסקתו, ופתרונות תשלום נוחים ומתקדמים במיוחד בשבילכם.

למי זה מתאים?

שיעורים פרטיים במגוון מקצועות לימוד מתאים מאוד לאנשים שאינם יודעים או שאינם יכולים להשיג מורה פרטי בעצמם או התייאשו מכל אלו שחושבים שהם יודעים ללמד או להעביר שיעורים פרטיים במגוון מקצועות לימוד, אנו עורכים בדיקה מקיפה שבוחנת את המורה הנשלח אליכם ראשית הגעתו אליכם, כך שאנו סבורים ובטוחים כי הוא יודע ומכיר את החומר הנלמד ברמה גבוהה וטובה, כך שיוכל להעניק לכם שיעורים פרטיים במגוון רחב של מקצועות לימוד.

למה כדאי לקחת שיעורים פרטיים במגוון מקצועות מחברת חונכים פלוס?

חברת חונכים פלוס מעניקה שירותים אלו בכל רחבי הארץ ומתפארת בגודלה ובמאגרי החברה שנכון להיום מונים כ-6500 מורים ומורות למקצועות רבים ומגוונים ברמות יסודי עד אקדמאי. אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא מול גופים ציבוריים ושמחים להציע שירותים אלו גם למגזר הפרטי שיפיק את המרב ויוכל להתקדם ולהצליח בלימודיו ובכל דרך שיבחר.
חשוב לנו להתאים את המורה הפרטי לתלמיד או לסטודנט ברמה האופטימאלית ביותר, לכן פיתחנו מערכת מתוחכמת שמאפשרת לנו למצוא את המורה המושלם בעבורכם, הגר בקרבתכם, כך שלא תצטרכו לחפש מורה פרטי במקום אחר.


ניתן למנות יתרון נוסף בעבודה מול חברת חונכים פלוס, אופן התשלום הנוח הנעשה מרחוק, באמצעות העברה בנקאית או באמצעות כרטיס אשראי. תנאי התשלום נוחים וניתן אף לקבל cash back למי שמשתמש בכרטיס אשראי מבית בנק הפועלים. גובה ההטבה הינה 3% מהיקף עסקת התשלום לחברת חונכים פלוס.

אנו גם מאפשרים לרכוש חבילת שיעורים פרטיים במגוון מקצועות כך שפר שיעור התשלום יהיה זול יותר. חברתנו הינה היחידה בתחום שמובילה את מהפיכת המחירים הארצית ומשיקה אפשרות להזמין מורה פרטי בקליק אחד מהמחשב בבית לכל מקצוע שתדרשו. שיעורים פרטיים במגוון מקצועות הוא עניין של מקצוענים, לכן כדאי לכם לא לבזבז זמן ולהשאיר פרטיכם עוד היום ונציג מטעם החברה יחזור אליכם ויתאים לכם את המורה הפרטי הטוב והאיכותי ביותר.


 

שיעורים פרטיים במגוון מקצועות
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק