הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

הכנה לכיתה א

שאיפתם של הורים רבים ברחבי הארץ היא שהילד או הילדה שלהם יהיו הגאונים של הכיתה. הכנה לכיתה א' חשובה מאוד לילדים הקטנים הנחשפים בפעם הראשונה לישיבה בכיתת לימוד, על כן צריך להשקיע ולתמוך בילד ההולך בפעם הראשונה לכיתה אח ולהכין אותו לשינוי הגדול שהוא הולך לעבור, ממשחקים בגן לכיתת לימוד.

חשוב לזכור כי החינוך מתחיל מגיל קטן וזאת כולם יודעים. על מנת שיצליחו ויתקדמו בלימודיהם צריך להשקיע בהם כבר מגיל קטן, לכן אנו בחברת חונכים פלוס מציעים לכם מגוון רחב של מורים פרטיים שיכינו את הילדים שלכם וילוו אותו לקראת כיתה א' ובמהלך השנים הראשונות שלהם בבית הספר.

מה כולל הכנה לכיתה א?

  • הקניית הרגלי כתיבה וקריאה נכונים
  • יסודות החשבון
  • לימודי העשרה
  • לימודי השפה האנגלית

בוגרי חינוך והוראה יקדישו מזמנם לטובת הצלחת הילד שלכם, יכינו אותו לקראת הבאות וילוו ויתמכו בו בכל שנות הלימודים הראשונות.

מה חשוב לדעת?

ליווי ולמידה של ילדים בשנותיהם הראשונות ללימודים אינו דבר שכל מורה פרטי יכול לעשות. על כן אנו בחברת חונכים פלוס אחראיים על טיב המורים ומדגישים זאת בפני ההורים בראשית ההתקשרות עם החברה.

ישנם הורים שמעדיפים משיקולים כלכליים לאפשר לילדיהם ללמוד עם מורה פרטי שאינו מורה פרטי בעל תעודת הוראה, גם דבר זה נשקף בערכיה של חברתנו, אנו מודעים לרמת המחירים ההולכת וגדלה בשנים האחרונות בליווי מתמיד מול בוגר תעודת הוראה, על כן ובהתאם לכך פיתחנו שיטה ייחודית שמדגישה בפני המורה הפרטי ללא תעודת ההוראה את ערכי הלימוד הנכונים והרגישים כל כך הקשורים לתלמידים קטנים. הכנה לכיתה א היא עניין של מקצוענים ולא כדאי שתתנו לאיזה מורה פרטי מן המניין להרגיל את ילדיכם ללימודים.

אז אל תתבלבלו ותתנו לילד שלכם פחות מהטוב ביותר, השאירו פרטיכם ואנו נשמח להעניק לכם מזמננו ולהכין את ילדיכם לכיתה א' ברמה הגבוהה ביותר.

הכנה לכיתה א
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק