הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

שיעורים פרטיים

שיעורים פרטיים הינם הדרך הטובה ביותר להתגבר על קושי בלימודים. נכון להיום כ-47% מהתלמידים וכ-53% מהסטודנטים בארץ נעזרים במורים פרטיים לפחות אחת לחודש. אנו בחברת חונכים פלוס מבינים את הצורך שנוצר עקב בעיות שונות כגון: הפרעת קשב וריכוז, דיסלקציה, בעיה פיזית שמקשה על הלמידה וכ"ו, לכן החלטנו להקים בעבורכם מאגר ענק של מורים פרטיים איכותיים שילוו אתכם במהלך לימודיכם בביה"ס היסודי, בתיכון, כהכנה לבגרות, לפסיכומטרי או בלימודים הגבוהים באקדמיות השונות ברחבי הארץ.


חשוב לדעת כי לא כל אדם יכול להעביר שיעורים פרטיים ברמה גבוהה ועל כן לא כדאי למצוא מורה פרטי לבד. כאן חברתנו נכנסת לתמונה, באמצעות גודלנו ופריסתנו הארצית אנו יכולים למצוא בעבורכם מורה פרטי איכותי, מקצועי ואדיב בכל תחום שתבחרו.

שיעורים פרטיים נחשבים לנחלת הכלל ולא צריך להתבייש או להרגיש בלא בנוח כאשר משתמשים בהם, במקרים מסוימים צריך להתחיל ללמוד כמה חודשים לפני מבחן ולפעמים יש להשתמש במספר שיעורים פרטיים מצומצם על מנת לחדד נקודות מסוימות. בחברתנו נתאים בעבורכם את שיטת הלימוד הטובה ביותר בעבורכם, כך שלא תצטרכו לבזבז את זמנכם וחשוב מכך את כספכם.

אם כבר אנו מדברים על סכומים, חברת חונכים פלוס החליטה להציב לעצמה לנגד עיניה ולחרוט על דגלה את מהפכת המחירים בכל תחום ובמיוחד בתחום השיעורים הפרטיים. עד לא מזמן רוב החברות העוסקות בתחום שיעורי העזר גבו סכומים לא הגיוניים שהגיעו עד לכ-200 שקל ל-45 דקות לימוד, כאשר נכנסנו לתחום לפני כ-6 שנים הורדנו את מחירי הלימוד לבין 70-120 שקלים לשעה עגולה. רוב החברות די יישרו קו עם התפתחותה של מגמת המחירים שהובילה חונכים פלוס, ומאז ועד היום חברתנו מובילה בשירותים השונים כמו גם בתחום השיעורים הפרטיים.


אז קדימה למה אתם מחכים אם אתם זקוקים לעזרה ב- שיעורים פרטיים פנו עוד היום אלינו ומלאו פרטיכם בדף צור הקשר ונציג מטעם החברה יחזור אליכם ויעזור לכם למצוא את המורה הפרטי המושלם בעבורכם ולמען הצלחתכם.

 

 

שיעורים פרטיים
4.5 (90%) 2 votes

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק