הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

עריכה לשונית

חברת חונכים פלוס עוסקת בתחומים רבים ומגוונים מביניהם ניתן למצוא את אגף שירותי הקלדנות והתמלול, את שירותי העזר והשיעורים הפרטיים ואת שירותי התרגום המתקדמים. בנוסף בשנים האחרונות עלה צורך לפתח תחום נוסף ומעניין והוא תחום העריכה הלשונית. עריכה לשונית כשמה כן היא, עריכה השפה העברית והתאמתה לכללים ולחוקים המוגדרים וידועים לעוסקים בתחום. אין הרבה אנשים שיכולים להצהיר בפה מלא כי הם שולטים ברזי השפה העברית על בורייה שכן השפה העברית הינה אחת השפות המדובררות הקשות ביותר להבנה מהיותה שפה שמית.

למה להוציא כסף על עריכה לשונית?

כפי שנכתב בפסקת הפתיחה עריכה לשונית לא יכולה להיות מבוצעת על ידי סתם אדם, שכן התוצאה לא תהיה מספקת ונכונה בהכרח. על כן במקרים בהם חשובה הדייקנות והעמידה על הפרטים הקטנים ביותר, כגון: עבודות אקדמאיות, מחקרים אקדמאים, ספרים וחוברות חשוב ואף נחוץ להיעזר בשירותי עריכה לשונית מתקדמים.

אצלנו בחברה תוכלו למצוא עורכים לשוניים מהרמה ומהשורה הראשונה בתחום, רק אצלנו אנו עובדים אך ורק עם עורכים לשוניים שסיימו את לימודיהם בתחום ומוסמכים על ידי תעודה המעידה על כך שהם יכולים ורשאים לעסוק בתחום מורכב ומסובך זה.

לא סתם עריכה לשונית עולה כסף, ולא מעט, עריכה לשונית היא עבודה קשה ומורכבת שמי שעוסק בה צריך להיצמד לכללים ולחוקים שאנחנו, האנשים הפשוטים לא כל כך שמים לב אליהם כאשר אנו כותבים. הטעויות הנפוצות ביותר בכל הקשור לעריכה לשונית הינם טעויות בבניית משפט תחבירי תקין, מילים שגויות שנשמעות לאוזן בצורה תקינה אך בפועל הם טעות ואסור להשתמש בהם בעברית, סימני פיסוק במקומות לא תקניים ועוד ועוד.

עריכה לשונית לספרים וחוברות

חונכים פלוס ערכה לשונית בשנים האחרונות מגוון רחב של ספרים וחוברות שהוצאו לשוק החופשי. עריכה לשונית לספרים וחוברות חשוב כל כך שכן ללא עריכה לשונית נכונה ותקינה הספר או החוברת אותה כתבתם לא יעמוד בכללים ובחוקים של השפה העברית וכתוצאה מכך יכול לא להצליח ולהימכר או לחליפין לא להיות מובן. יש הרבה שחושבים שהם יודעים ויכולים לעשות עריכה לשונית לבד, אך דבר זה הוא שגיאה מוחלטת. על כן אל תהססו ופנו עוד היום לשירותי עריכה הלשונית המתקדמים שפיתחנו במיוחד בעבורכם ולשימושכם.

עריכה לשונית
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק