הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

סטודנטים לקויי למידה

" סטודנטים לקויי למידה הם סטודנטים לכל דבר ועניין " כך טענו בפנינו מאות סטודנטים איתם דיברנו ולהם עזרנו במהלך לימודיהם, סטודנטים אלו הצהירו כי הם רוצים להתקדם בלימודיהם ולהצליח בתפקיד התעסוקתי שאליו הם שואפים כדי להסיר את הסטיגמה הנוראה שסטודנט הסובל בלקות למידה הוא סטודנט חלש, מוגבל ולא שווה לסטודנטים אחרים.

מי מעניק סיוע ל- סטודנטים לקויי למידה?

חברת חונכים פלוס בשיתוף עם האוניברסיטאות והמכללות ברחבי הארץ מיישמת את הרצון והחזון לשילוב נכון של סטודנטים לקויי למידה בכל הארץ. אנו נעזרים בליווי צמוד של המכללות והאוניברסיטאות כדי שנוכל לצלוח במתן פתרונות אופטימליים לסטודנטים אלו, כל זאת על מנת שיצליחו ושיתקדמו בלימודיהם כשאר הסטודנטים.

גם במוסד לביטוח לאומי קיימת תכנית מיוחדת לשילוב נכון של סטודנטים לקויי למידה במוסדות להשכלה גבוהה ברחבי הארץ. אנו פועלים איתם בשיתוף פעולה מלא ופורה לשם הצלחת הסטודנטים המוכרים דרכם ככאלה הזקוקים לעזרה וסיוע בשעות עזר ובשעות חונכות.

לדוגמה: ניתן לקבל מהמוסד לביטוח לאומי מספר שעות עזר חודשים בכפוף למערת השעות בה אתה לומד ועל פי החלטתה של עובדת השיקום במקום מגוריך. נכון שלא לכל אחד מאשרים את הליווי הפרטני והמקיף שכולל בין היתר: עזרה בשכר לימוד, הוצאות מחיה, דיור ונסיעות והשתתפות במשתן שיעורים פרטיים, אך למי שזכאי לסיוע זה, החיים האקדמאים הופכים לקלים ופשוטים הרבה יותר.

כמו כן גם האוניברסיטאות והמכללות ברחבי הארץ מעמדיות לרשות הסטודנטים השונים כמו גם סטודנטים לקויי למידה, חונכים המגיעים מחונכות פר"ח או עזרה בשיעורי עזר שהמכללה ממנת כנגד מלגה שמקבל המורה, במקרים אלו מספר השעות הינו מצומצם יחסית ועל כן עדיף להיעזר בגוף עשיר משאבים יותר מהמכללות והאוניברסיטאות כגון: מחלקת השיקום של המוסד לביטוח לאומי.

איזה שירותים אנו מעמידים לרשות סטודנטים לקויי למידה?

חברת חונכים פלוס מעמידה לרשות ציבור הסטודנטים לקויי הלמידה באשר הם אפשרות למציאת מורים פרטיים איכותיים, אפשרויות העסקה ותמיכה מול הגופים השונים כגון האוניברסיטאות, המכללות, המוסד לביטוח לאומי או כל גוף אחר שעוזר לסטודנטים אלו, שימוש והנחה בשירותים נוספים שמעמידה החברה לציבור הרחב כגון: שירותי תרגום, שירותי קלדנות ותמלול ושירותי עריכה לשונית מתקדמים, כל זאת לשם הצלחתם והתקדמותם של הסטודנטים בכל רחבי הארץ.

אז אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים מעבר למה שנכתב בעמוד זה, פנו עוד היום ונציג מטעם החברה יחזור אליכם ויעניק לכם את כל המידע שאליו אתם זקוקים.

 

 

סטודנטים לקויי למידה
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק