הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

סטודנטים חירשים ולקויי שמיעה

סטודנטים חירשים ולקויי שמיעה זקוקים לעזרה וסיוע בלימודיהם, על כן חברת חונכים פלוס החליטה לפתח במיוחד בעבורם מערך שירות ותמיכה מקיף הכולל בין היתר, שיתוף פעולה פורה מול המחלקות שיקום השונות ברחבי הארץ, מציאת והעסקת מורים פרטיים, הנפקת חשבוניות עסקה עבור שעות עזר, שעות תמלול, שעות קלדנות וכ"ו, על מנת שיוכלו לקבל החזר מהמוסד לביטוח לאומי וכן מגופים שונים ואחרים שמעמידים לרשותם שעות תרגום לשפת סימנים ועוד.

איזה שירותים יכולים לקבל סטודנטים חירשים ולקויי שמיעה?

סטודנטים אלו יוכלו לקבל וליהנות מכל הפלטפורמה המקיפה שפותחה בשימת דגש גדולה עבור סטודנטים כאלו, כמו גם לסטודנטים לקויי ראיה ועיוורים, סטודנטים לקויי למידה ועוד, אנו מבצעים בדיקת התאמה לכל סטודנט וסטודנט ומלווים אותו מתחילת לימודיו האקדמאים ועד לסיומם. כמו כן אצלנו יוכלו להיעזר גם חירשים ולקויי שמיעה שאינם סטודנטים במערך תומך ומקיף למציאת מתרגמים לשפת סימנים, מתמללים וקלדנים שיסייעו להם בפגישות עסקיות, בראיונות ובעוד תחומים בהם הם זקוקים לעזרה בתשלום פרטי או ממומן.

לא סתם חברתנו נחשבת בעייני סטודנטים רבים כאחת המובילות בשוק ההוראה הפרטית, התרגום, הקלדנות והתמלול וכן גם העריכה הלשונית, אנו נמצאים בשיתופי פעולה נרחבים גם מול הגופים השונים וכן גם מול האוניברסיטאות והמכללות ברחבי הארץ, כל זאת כדי להבטיח מענה נכון ואדיב יותר ללקוח וכן להערת צרכיו בצורה האופטימלית ביותר.

למה כדאי להשתמש בשירותים שלנו?

סטודנטים חירשים ולקויי שמיעה זקוקים לסיוע במהלך לימודיהם התיכוניים או האקדמאים, אם מדובר בשעות פרטניות מול מורה פרטי, שעות תמלול והקלדת חומרים, חוברות או מחברות, עזרה במציאת והעסקת מתרגמים לשפת סימנים ועוד, את כל אלה ועוד אנו מעמידים לרשותם של אותם סטודנטים.

חשוב לציין כי חברת חונכים פלוס מביאה איתה ניסיון רב ומוניטין שנבנה במהלך שנות פעילותה, אודות לקשרים העסקיים ולהתפתחותה של החברה אנו יכולים היום לענות על כל צורך של לקוח סטודנט או תלמיד. כאשר מדברים על סטודנטים חירשים ולקויי שמיעה צריך לשים את הדגש על נושא ההתאמה בין המורה, המתרגם או המתמלל כך שייווצר קשר בלתי נפרד ביניהם, בכך ייהנה הסטודנט בעל הצרכים המיוחדים לליווי נכון ולהצלחה בלימודיו האקדמאים בכל רחבי הארץ.

אם נושא זה עניין אותך ותרצה לקבל מאיתנו פרטים נוספים או להתייעץ עם נציג מטעם החברה אתה מוזמן ליצור קשר באמצעות עמודת צור הקשר המופיעה בצד השמאלי של האתר.
אנו תמיד כאן כדי לעזור בכל דבר ובכל שאלה שתרצה לשאול.

 

 

סטודנטים חירשים ולקויי שמיעה
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק