הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

סטודנטים בעלי הפרעת קשב וריכוז

הפרעת קשב וריכוז היה תופעה שנמצאת בקרב יותר ויותר אנשים בארצנו הקטנטונת ובמדינות מערביות אחרות, דבר זה לא התפתח אלא יותר נכון לומר כי בדיקתו הפכה לנפוצה יותר ומתוך כך הגילויים של יותר ויותר אנשים שסובלים מתופעה זו. נכון שהיום הטיפול המודרני מנסה לסייע לאותם סטודנטים בעלי הפרעת קשב וריכוז, אך לא תמיד הדבר מצליח במאת האחוזים. על כן חשוב מאוד לאותם סטודנטים ותלמידים הנמצאים בלימודיהם להיעזר במורה פרטי איכותי וטוב שיוביל אותם להצלחה ולהתקדמות בלימודיהם.

מי מסייע ל- סטודנטים בעלי הפרעת קשב וריכוז?

ישנם גופים רבים שמסייעים לסטודנטים אך ל- סטודנטים בעלי הפרעות קשב וריכוז ישנם מעט מאוד חברות שמתמחות בתחום. על כן כדאי להיעזר במומחים שיודעים ומכירים את התחום על מנת להשיג את  העזרה המיטבית לצורך הצלחתכם.
ניתן דוגמה להמחשה- המוסד לביטוח לאומי מעמיד את שירותי השיקום המקצועי שלו ומעניק תמיכה כלכלית ומשלם לאותם סטודנטים על לימודיהם, על מגוריהם, ועל הציוד הלימודי, כל זאת בכפוף לאבחון מוקדם ולפרמטרים שקבעו במוסד לביטוח לאומי עבור אותם סטודנטים בעלי הפרעות קשב וריכוז.

נכון שלא כל סטודנט יוכל לקבל מהביטוח הלאומי אישור זכאות לעזרה וסיוע בלימודים, שכן הקריטריונים הם די נוקשים, אך למי שמגיע, זוהי יכולה להיות מקפצה רצינית לעבר הצלחתו בלימודים האקדמאים בכלל ולשיקום מקצועי ותעסוקתי בפרט.

במה חברת חונכים פלוס עוזרת ל- סטודנטים בעלי הפרעת קשב וריכוז?

חברתנו עוסקת בתחום ההוראה הפרטית מזה שנים רבות ומסייעת מאז הקמתה ועד היום ל- סטודנטים בעלי הפרעת קשב וריכוז, אך לא רק להם, מבין האוכלוסיות להם אנו מעניקים שירותי מציאת מורים פרטיים, מתמללים, מתרגמים ומקריאים, ניתן למצוא את ציבור הסטודנטים בעלי לקויות ראיה ועיוורון, סטודנטים חירשים ולקויי שמעיה, סטודנטים נפגעי פעולות איבה ועוד.

אנו גם מעמידים לרשות אותם סטודנטים פתרונות להעסקת מורים פרטיים, מקריאים, מתרגמים ומתמללים שיעזרו ויסיעו להם בלימודיהם הגבוהים, אנו עושים זאת במסגרת פרטיות וכן גם בשיתוף פעולה פורה בכל הארץ מול הגורמים הרלוונטיים במשרדי הרווחה, הביטחון ומחלקות השיקום של המוסד לביטוח לאומי.

חשוב מאוד לציין כי למי שמגיע החזר מהגופים השונים אנו מעמידים לרשותו את הפתרונות המתקדמים ביותר על מנת שיוכל להיעזר בשירותינו השונים תוך כדי הקפדה יתרה על מתן החזר כפסי על השירותים הניתנים מידי חודש.
אז אם את/ה זקוק לעזרה וסיוע או צריך להתייעץ עם מישהו מוסמך בתחום זה. פנה עוד היום אלינו ונשמח לעזור לך בכל התחומים בהם תצטרך.

סטודנטים בעלי הפרעת קשב וריכוז
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק