הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

עם מה סטודנט בעל הפרעת קשב וריכוז צריך להתמודד?

בשנים האחרונות יותר ויותר תלמידים וסטודנטים נחשבים לבעלי הפרעות קשב וריכוז, אין זה אומר כי הם אינם יכולים לצלוח את הלימודים בהם הם כל כך חפצים, הדבר מפנה את תשומת הלב של המוסדות להשכלה גבוהה או את בתי הספר לכך שאותם סטודנטים או תלמידים זקוקים לתנאים קצת אחרים על מנת להצליח. הפרעת קשב וריכוז היא הפרעה אחת מיני רבים איתם צריכים להתמודד סטודנטים ותלמידים ברחבי העולם. חשוב לדעת כי אין כלל גורף המקנה לאותם לומדים הטבות או הקלות כלשהם וכי הדבר משתנה בין מוסדות הלימוד וברצונם להתחשב בפלח לימוד זה.

מה המוסד לביטוח לאומי מקנה לבעלי הפרעת קשב וריכוז?

במידה ואובחנת כבעל הפרעת קשב וריכוז על ידי הביטוח הלאומי ונקבעו לך לפחות 20% נכות רפואית בשל כך, אתה זכאי למרבית ההטבות הניתנות על ידי מחלקת השיקום. הדבר כולל השתתפות בהוצאות הלימוד האקדמי, סבסוד והשתתפות בשכר דירה ובהוצאות נסיעה בתחבורה ציבורית וכן בליווי צמוד של מורה פרטי שיסייע לך בלמידה והתמודדות עם החיים האקדמאים על כל המשתמע מכך.

אנו בחברת חונכים פלוס מביאים לידיעתך כי אנו פועלים מול המוסד לביטוח לאומי בכל רחבי הארץ ומעניקים לך יכולת למצוא מורה פרטי ולקבל החזר מלא מביטוח לאומי על הלימוד עימו בהצגת חשבוניות אותם אנו ננפיק בעבורך ואותם נגיש בעבורך לסניף הביטוח הלאומי אליו אתה שייך.

מהו התהליך אותו עובר הסטודנט עד הכרתו כבעל הפרעת קשב וריכוז על ידי המוסד לביטוח לאומי?

חשוב לדעת כי תהליך זה הינו תהליך לא קצר ויש להוכיח למוסד לביטוח לאומי כי הינך בעל הפרעת קשב וריכוז ברמה מסוימת, זאת על מנת שאלו יקבעו בעבורך דרגת נכות העולה על 20% ובכך תוכל ליהנות מסל תמיכה מקיף שכולל את כל האמור מעלה. ראשית עליך להגיש לנכות כללית את רצונך לתביעת נכות כללית, עליך לצרף את כל המידע שיש ברשותך אודות תופעת הפרעת הקשב והריכוז ממנה הינך סובל, במידה ויוחלט כי יש דברים במסמכיך יזמנו אותם לביקורת רפואית שם יקבעו לך את רמת הנכות שלך, ככל שתהיה גבוהה יותר כך תקבל מהמוסד לביטוח לאומי הטבות רבות יותר, לעיטים הדבר גם מסתכם בתשלום חודשי ישירות לחשבון הבנק של המבוטח. במידה ונקבעו לך רמות נכות הגבוהות כאמור מ-20% אתה זכאי לסל הטבות וכן לעזרה וסיוע במורה פרטי שילווה אותך במהלך התואר בהיקף שעות חודשי קבו וידוע מראש.

במידה וקיבלת אישור שהינך זכאי לשעות עזר אתה מוזמן לפנות אלינו ואנו נתאם בינך ובין מורה פרטי איכותי שילווה אותך וילמד אותך כל קורס בו אתה מתקשה. בנוסף אנו נעמוד לצידך ונעזור לך בהתנהלות שותפת מול המוסד לביטוח לאומי וכן מול המוסד האקדמי בו בחרת ללמוד, זאת כדי שתוכל ליהנות מכל הזכויות המגיעות לך מהיותך בעל הפרעת קשב וריכוז.

עם מה סטודנט בעל הפרעת קשב וריכוז צריך להתמודד?
1 (20%) 1 vote

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק