הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

סיוע לימודי לסטודנטים עם צרכים מיוחדים

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעות ההולכת ותופסת תאוצה בקרב יותר ויותר אנשים המגלים עצמם כבעלי צרכים מיוחדים. אין הדבר מפחיד כל כך שכן אותם אנשים עם צרכים מיוחדים מגלים שמגיע להם עזרה וסיוע כמעט בכל דבר ובעיקר במישור הלימודי. אנו בחברת חונכים פלוס מעניקים סיוע לימודי לסטודנטים עם צרכים מיוחדים בכמה מישורים ובכמה רמות.


עזרה מקצועית לתלמידים בכל רחבי הארץ הן במישור הפרטי והן בתמיכת המוסד לביטוח הלאומי, כמו כן גם ליווי סטודנטים במתן פתרונות מתקדמים למציאת והעסקת מורים פרטיים איכותיים, הסדרי החזר כספי מול המוסד לביטוח לאומי ועוד. אנו מקצים משאבים אדירים לטובת עזרה לציבור בעלי הצרכים המיוחדים ומודעים כי לאותה אוכלוסיה יש את הצורך ואנו מספקים להם את המענה הטוב והאידאלי ביותר בכל מישור ובכל פאן.

באיזה תחומים אנו מעניקים סיוע לימודי לסטודנטים עם צרכים מיוחדים?

מציאת מורה פרטי איכותי שילוו אתכם במהלך הלימודים שלכם- לא משנה אם אתם סטודנטים או תלמידים, המקבלים סיוע לימודי ממוסד כזה או אחר או לא, אצלנו בחברת חונכים פלוס תוכלו למצוא מגוון רחב של מורים פרטיים, לכל תחום ובכל אזור גאוגרפי. ברשותנו מאגרים עצומים של מורים פרטיים איכותיים ומנוסים שיובילו אתכם להצלחה.

בנוסף אנו מציעים לציבור מקבלי הסיוע הלימודי מהמוסד לביטוח לאומי הסדר החזר כספי עבור שיעורי העזר שלהם הם זכאים מהיותם בעלי צרכים מיוחדים. את האפשרות לסיוע לימודי יש לבחון מול מחלקת השיקום במוסד לביטוח לאומי. הם אחראיים על מתן היקף שעות קבוע לכל סטודנט הנתמך דרכם, ואנו אחראיים על מתן החשבונית ועל הפאן התעסוקתי של אותם מורים פרטיים.


כמו כן, בשנים האחרונות פיתחנו עוד שירותים מתקדמים עבור ציבור לקוחותינו בהם ניתן למצוא את הנושאים הבאים: סיוע לימודי בפתרונות תרגום בשפות שונות ומגוונות, סיוע לימודי בהקלדת חומרים ובתמלול חומרים וכן גם סיוע לימודי בכתיבת עבודות אקדמאיות.

אם מאמר זה עזר לכם להבין קצת יותר אודות חברת חונכים פלוס, נשמח אם תצרו עמנו קשר ואנו נספק בעבורכם את כל מכלול העזרה שלו אתם זקוקים על מנת להצליח ולהתקדם בכל תחום ובכל מקצוע בו תחפצו.


סיוע לימודי לסטודנטים עם צרכים מיוחדים
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק