הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

סטודנטים ממחלקת שיקום- אתם לא לבד

אנשים רבים לא מבינים למה התפתחה בכזו עוצמה הצורך במורים פרטיים, הרי פעם מרבית האנשים היו מנסים להגיע להישגיהם בעצמם ללא עזרה חיצונית והמושג שיעור פרטי לא היה נפוץ כלל וכלל. אז כך, נכון שכיום אנו מודעים ליכולת לבקש עזרה, נכון שהחיים היום הם הרבה יותר "מהירים" מאשר בעבר, כך שאנו רוצים להספיק לדעת וללמוד הרבה יותר ממה שרצינו ללמוד ולהספיק בעבר. כל אלו ועוד תרמו רבות לנחיצותם של שיעורים פרטיים לסטודנטים בכלל ולסטודנטים בעלי צרכים מיוחדים בפרט. סטודנטים ממחלקת שיקום של ביטוח לאומי לדוגמה נעזרים לעתים בחונך, מורה פרטי, מקריא, מתמלל או משכתב, בכך הם מקווים לצמצם את הפער שנוצר עקב פגיעה, הפרעה או לקות איתה הם מתמודדים.


מה הזכויות של סטודנטים ממחלקת שיקום ?

עזרה במימון שכר דירה

סטודנטים ממחלקת שיקום של ביטוח לאומי לרוב מקבלים סיוע בסבסוד שכר הדירה בה הם מתגוררים לצורך לימודיהם, זאת לאחר בדיקה מעמיקה של הביטוח הלאומי, שכן הוא אינו יממן שכר דירה עבור סטודנטים המתגוררים במרחק קצר יחסית מביתם (נכון להיום עד 60 קילומטר בין מוסד הלימודים לבין בית המשתקם).
עזרה בשכר דירה ניתנת עד לגובה של 1200 ש"ח, ולא תינתן עזרה גבוהה יותר במידה והמשתקם משלם יותר עבור אותה הדירה השכורה.

עזרה במימון לימודים גבוהים

לימודים גבוהים נתפסים על ידי הביטוח הלאומי לקרש קפיצה משמעותי במירוץ למציאת מקום עבודה עבור סטודנטים ממחלקת שיקום, לא סתם הגוף מכשיר את רוב המשתקמים באופן זה. סטודנטים ממחלקת שיקום יכולים לבחור בין לימודים גבוהים באוניברסיטה או במכללה או לחליפין בלימודי הנדסאי או תעודת הוראה. בכל תחום שתבחר תצטרך ראשית לעבור מבחני התאמה אליהם תישלח על ידי הביטוח הלאומי, ואם ימליצו עליך כמתאים לתחום אותו אתה רוצה ללמוד תקב מימון מלא בהוצאות הלימודים, בנוסף על כך תקבל סל ציוד בגובה 800 ש"ח לשנה אשר ישמש אתך ברכישת ציוד מתקלה במהלך לימודיך.


עזרה בשיעורים פרטיים, מקריאים, חונכים, מתמללים ועוד…

המוסד לביטוח לאומי מעניק לסטודנטים ממחלקת השיקום את כל מה שהם צריכים על מנת להצליח, אחד הפרמטרים המסייעים ביותר לצמצום הרמה הנלמדת בכיתה לבין זו של הסטודנט המשתקם היא עזרה פרטנית, עם מורה פרטי, מקריא, מתמלל או כל נותן שירות אחר שיכול לסייע לסטודנט על מנת שזה יוכל לבטא נכונה את יכולותיו. המוסד, מקצה סל שעות חודשי לכל סטודנט ממחלקת השיקום ומפנה אותו לאחת החברות בארץ שמספקות שירותי מציאה והעסקת נותני שירותים. הטובה ביותר בתחום זה הינה לא אחרת מחברתנו, חברת חונכים פלוס תדאג למצוא בעבור כל הסטודנטים ממחלקת השיקום ברחבי הארץ, את נותן השירות הטוב ביותר בעבורו. חשוב לציין כי אנו מעניקים בנוסף לעזרה של מציאת והעסקת נותן השירות גם ליווי צמוד עד קבלת התואר, הכולל עזרה והתנהלות שותפת מול ביטוח לאומי.
בנוסף אנו מעניקים אפשרויות תשלום נוחות עבור הסטודנטים כך שיוכלו לקבל את מלוא המימון חזרה כל שכל ה- סטודנטים ממחלקת שיקום שיפנה אלינו יקבל את הדאגה והאכפתיות הנדרשים על מנת שיצליח, יתקדם ויגשים את מלוא הפוטנציאל הטמון בו.

סטודנטים ממחלקת שיקום- אתם לא לבד
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק