הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

למה לבחור שירותי קלדנות ותמלול בחברת חונכים פלוס

אנשים רבים מקבוצות אוכלוסיה שונות נעזרים בשירותם של חברות המתמחות בקלדנות ובתמלול. הן אם מדובר באנשים פרטיים שמתקשים להעביר נתונים בזמן קצר ובאיכות גבוהה לקובצי word או לקובצי pdf.

שירותי קלדנות ותמלול- בגלל השירות

חברת חונכים פלוס מעסיקה מגוון בעלי מקצוע איכותיים שמקנים לציבור הרחב שירותי קלדנות ותמלול בכל רחבי הארץ. אנו מיומנים ומקצועיים ומעניקים לכל לקוח ולקוח את השירות הטוב והמקיף ביותר בכפוף לצרכיו האישיים או המשרדיים.

שירותי קלדנות ותמלול- בגלל המהירות, האיכות והמחיר האטרקטיבי

המהירות האיכות והמחיר האטרקטיבי הן רק מקצת היתרונות של חברת חונכים פלוס הנוגעים לשירותי קלדנות ותמלול.
אנו החברה המובילה בתחום הקלדנות והתמלול ואנו מתחייבים למחירים האטרקטיביים ביותר בשיתופי פעולה ארוכי טווח ובאפשרויות קלדנות ותמלול חד פעמיים. אנו מעניקים שירות לסטודנטים, לתלמידים, לחברות ולבעלי עסקים שמעוניינים להקליד נתונים או להעביר קובצי שמע לקובצי word. אנו מתחייבים למהירות ולעמידה בלוחות זמנים שיקבעו מול כל לקוח בתחילת העבודה מולו.

שירותי קלדנות ותמלול לבעלי צרכים מיוחדים

בנוסף, חברת חונכים פלוס משתלבת עם המוסד לביטוח לאומי בהקניית שירותי קלדנות ותמלול לציבור הסטודנטים בישראל בכלל ולציבור בעלי צרכים מיוחדים בפרט. שירותי קלדנות ותמלול אלו נוצרו על מנת להקל על ציבור ליקויי הראיה, ליקויי השמיעה ובעלי לקויות למידה שונות בכל רחבי הארץ.

השירות מתבצע בהעברת הנתונים מכתב יד או מקובצי שמע שמועברים לאנשינו המיומנים בהעברתם לקובצי word או pdf בכפוף לדרישתו של מזמין שירות קלדנות בחברתנו. הרצון של חברת חונכים הוא להקל ולסייע לסוג זה של אנשים הוא חלק בלתי נפרד מהחזון שלנו. שירות קלדנות הוא אינו היחיד שחברתנו מציעה לציבור, הוא בא בסינרגיה מלאה עם שירותים נוספים כמו: שירות מציאת מורה פרטי איכותי, שירות הקראה, שירותי תרגום וסיכום מאמרים.

אנו מאמינים שאדם שקורא את הנתונים או את החומר מקובץ מסודר, עובר תהליך הבנה וקליטה קצר יותר מזה שצריך לעבור אדם המקשיב לשיעורים בקובצי שמע או בקריאה ממחברת הכתובה בכתב יד.

אנו מזמינים אתכם לשלוח אלינו את פרטיכם דרך צור הקשר ואנו נדאג להעניק לכם יחס אישי, מקצועי ואדיב והכי חשוב לתת לכם עבודה טובה ואיכותית שתהיו מרוצים שבחרתם חונכים פלוס.

 

למה לבחור שירותי קלדנות ותמלול בחברת חונכים פלוס
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק