הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

טיפים למציאת מורה פרטי

כל אדם בשלב כזה או אחר של חייו רוצה להתעניין וללמוד תחום אחר שאותו הוא לא יודע, זוהי דרך העולם, אך מה לעשות שברוב המקרים לא ניתן ללמוד לבד, וזקוקים למשהו שיעזור בבניית והקניית הרגלי למידה של המקצוע או התחום שאותו אדם מעוניין לדעת, כך נוצר הצורך לשילובם של המורים הפרטיים בחיינו. מורה פרטי הוא אם שיודע את החומר שאותו אתה מעוניין לדעת ומעוניין ללמד אותך את החומר הנ"ל בתמורה לכסף, בדרך כלל מדובר על שכר שעתי של 45 דקות או של 60 דקות.

איך בוחרים מורה פרטי איכותי?

מורה פרטי איכותי ומעולה לא יחטט את רגליו במציאה אחרי תלמידים אלא להפך, התלמידים והסטודנטים יחפשו אותו ובדרך כלל גם ימצאו. שם טוב של מורה בדרך כלל מועבר בקרב חברים, מכרים ונכון להיום בהתפתחות הרשתות החברתיות גם שם, אך קיימים עוד כמה אפשרויות למציאת מורה פרטי איכותי ואלו הם:

ניתן לחפש באינטרנט לפי ביקורות גולשים

חיפוש ושיטוט באינטרנט יכולים להביא בסופו של דבר למציאת מורה פרטי מעולה, אך דבר זה יכול לקחת ימים אם לא שבועות, כיוון שלא תמיד המודעות שהשאירו המורים רלוונטיות ולא תמיד הם פנויים ללימוד והכי מכריע הוא עניין המרחק, יכול מאוד להיות שתמצאו את מבוקשכם אך מכשול זה יהיה לכם לרועץ בסופו של דבר. חיפוש באתרי אינטרנט שלהם לוחות מורים פרטיים יכולה להיות הפתרון המושלם אך חשוב מאוד לשים לב לביקורות הגולשים אודות אותו מרה פרטי, ככל שהמורה קיבל יותר דירוגים איכותיים כך עולה הסבירות שהוא ילמד אתכם בצורה איכותית וטובה יותר.
יתרון: ניתן לבחור את המורה בעצמך    חיסרון: גוזל זמן יקר ולעיטים גם לא מוצאים את מה שמחפשים


ניתן להיעזר במכרים ובחברים שהתנסו בלמידה עם אותו מורה פרטי

דרך זו היא האידאלית ביותר, בהתחשב בעובדה כי יש לכם הרבה מכרים שמה שמעניין אותם מעניין אתכם וכי מה שהם לא ידעו עד לפני שלמדו עם מורה פרטי ממעניין אתכם, ברוב המכריע של הפעמים לא מוצאים את האדם המתאים באופציה זו. אך אם שפר עליכם המזל ומצאתם מורה פרטי שלימד את אחד חבריכם, זכיתם! כיוון שאם מורה פרטי זה לא היה מוצלח, ככל הנראה שלא הייתם מקבלים את הטלפון שלו מהחבר שהמליץ עליו.
יתרון: ברגע שמוצאים בטוחים שמצאנו טוב כיוון שלמורה יש ניסיון    חיסרון: גוזל זמן ולא תמיד נמצא המורה המתאים בדיוק לצורכי הלקוח

ניתן להיעזר במומחים שזוהי עבודתם

מומחים שעבודתם העיקרית היא הענקת שירות מציאה והעסקה של מורים פרטיים היא האפשרות הטובה מכולם, כיוון שכאן אתם מרוויחים פעמיים, גם אתם חוסכים את הזמן בחיפוש ושיטוט באינטרנט בתקווה שתמצאו מורה שיענה לצורכיכם, ומצד שני אתם רגועים ושקטים כי המורה שנשלח אליכם, הינו מורה פרטי מהשורה הראשונה שיוביל אתכם להצלחה בכל תחום ובכל מקצוע אותו תרצו ללמוד ובו תרצו להשתפר. העסק החברתי חונכים פלוס מתמחה מזה 5 שנים במציאת והעסקת מורים פרטיים בכל תחום ובכל מקצוע, על כן אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל רגע נתון ואנו נמצא בעבורכם את מבוקשכם.

יתרון: חוסך זמן וסיכוי גבוהה שתקבלו מורה פרטי מעולה    חיסרון: לפעמים עולה קצת יותר כסף 


למה כדאי להשתמש בשירותי חברת חונכים פלוס במציאת מורה פרטי מעולה?

מומחיות הצוות

העסק החברתי חונכים פלוס מתהדר בצוות עובדים מיומן, מקצועי ואמין שמסוגל להוביל כל תלמיד או סטודנט שרוצה להשתפר במקצוע מסוים או בתחום ספציפי להצלחה. אנו משקיעים את מיטב המאמצים במציאת והעסקת המורים הפרטיים האיכותיים ביותר ומקווים כי תעשו שימוש נכון בשירותינו.

ניסיון של שנים רבות

אנו החברה המקצועית ביותר בתחום ואנו פועלים מזה 5 שנים בכל תחום ובכל אזור גאוגרפי בארץ. לנו יש את המאגרים הגדולים ביותר בארץ בכל התחומים ובכל מקצועות הלימוד. אין כל ספק שבמרוצת השנים בה אנו פועלים בענף זה אנו מוגדרים על ידי כולם כפורצי דרך וכמובילים, זאת על ידי התחשבות באוכלוסיות עזרה כגון סטודנטים בעלי צרכים מיוחדים.  אנו מבינים שבכל עת אתם יכולים לפנות אלינו ומעמידים לרשותכם אתר נגיש ונוח למציאת מורה פרטי איכותי בפניה פשוטה אלינו ובלחיצת כפתור אחת.

בנוסף, תנו לנו לספר לכם על מגוון האפשרויות המשלימות שיובילו אתכם להצלחה: תרגום מאמרים לסטודנטים, שירותי קלדנות ותמלול מתקדמים, עזרה וליווי בכתיבת עבודות סמינריון ועריכה לשונית ברמה הגבוהה ביותר.

את כל אלו ועוד אנו מספקים כמגוון שירותים במיוחד בעבורכם.

טיפים למציאת מורה פרטי
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק