הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

הסבר לסטודנטים מביטוח לאומי

חברת חונכים פלוס באה לעזור לכם הסטודנטים ממחלקת השיקום של המוסד לביטוח לאומי בכל מה שתצטרכו. בדף זה תוכלו לקרוא אודות הסבר לסטודנטים מביטוח לאומי ולהיחשף למידע רלוונטי וחיוני אודות שירותינו ופועלינו.

חברתנו תלווה אתכם מרגע קבלת האישור לסל שיקום מקצועי-לימודי ועד שתסיימו את התואר או התעודה בה אתם כה חפצים. חברתנו מתמחה ומסייעת לסטודנטים רבים בכל הארץ ומעמידה לרשותכם את כל המשאבים הדרושים כדי שתצליחו ותפיקו את המיטב מלימודיכם האקדמאים. חברתנו מאגדת סביבה את כל הנושאים שאתם צריכים ואנו תמיד כאן בשבילכם.

אנו פועלים במספר תחומים עיקריים:

שרותי הוראה פרטית לסטודנטים מביטוח לאומי:

לסטודנטים המגיעים מהמוסד לביטוח לאומי, מוקצבות שעות עזר, שבהם הם יכולו להיעזר במורה פרטי איכותי שיודע את עבודתו בצורה הטובה ביותר. סטודנט או בוגר זה יוביל אותך להצלחה ויקדם אותך במהלך לימודיך לתואר ראשון השני או לתעודה.

חברתנו הינה החברה היחידה שמוכנה להתחייב למצוא בעבורך סטודנט או בוגר איכותי, אכפתי ומקצועי שילוו אותך ושיתמוך בכל הנושאים בהם אתה מתקשה בלימודיך. ברשותנו מגוון רחב של מורים פרטיים מכל תחום ובכל אזור מגורים בארץ. נכון להיום אנו עומדים על ייותר מ-4000 מורים פרטיים שנרשמו למערכות החברה וזמינים בכל רגע נתון לסייע וללמד אותך בכל מקצוע בצורה המקצועית ביותר.


שירותי הקראה לסטודנטים עיוורים ולקויי ראיה

לסטודנטים ליקויי ראיה ועיוורים מוקצבות מהמוסד לביטוח לאומי עד 65 שעות חודשיות למתן עזרה בהקראת החומר הנלמד במהלך התואר או לימודי התעודה. מספר זה כפוף להחלטתה של מחלקת השיקום במוסד לביטוח לאומי. אנו בתור חברה מתחייבים למצוא עבורכם מקריא איכותי וטוב שיוכל להיות זמין, נוח וכמובן נעים בקריאתו, הן בעברית והן באנגלית.

שירותי תרגום ותמלול לסטודנטים חירשים לקויי שמיעה

סטודנטים חירשים ולקויי שמיעה זכאים הן מהמוסד לביטוח לאומי והן ממשרד הרווחה להיעזר בשירותי תרגום לשפת סימנים ובשירותי תמלול וקלדנות. אנו בחברת חונכים פלוס מעמידים לרשותם מגוון רחב של פתרונות בתחומים אלו ומאפשרים להם לקבל החזר כספי במתן חשבונית עסקה על כל שירות שהם צריכים.

קיימים עוד מספר תחומי פעילות לחברתנו בהם אתם יכולים לקבל הנחה של 10%

השרותים הנוספים שאנו מציעים לכם:

  • שרותי תרגום וסיכום מאמרים אקדמאים.
  • שרותי הקלדה מתקדמים ואיכותיים.
  • שרותי תמלול מקובצי שמע לקובצי WORD או PDF לבחירתכם.

אנו מקווים שעזרנו לכם להבין מי אנחנו ומהם השירותים שאנו מציעים לכם

הסבר לסטודנטים מביטוח לאומי
4 (80%) 1 vote

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק