הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

הסבר והרשמה למשרות דרושים

חברת חונכים פלוס עוזרת לכם המועסקים למצוא את מבוקשכם ומספקת לכם עזרה במציאת מועמדים להוראה פרטית, מעבירה אליכם הזמנות תרגום בנושאים מגוונים ובשפות שונות, בנוסף החברה מספקת לכם עבודה בתור מקריאים לציבור הסטודנטים בעלי צרכים מיוחדים כמו: ליקויי ראיה, עיוורים ובעלי לקויות אחרות. יתר על כך החברה מספקת שירותי הקלדה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי ובהעברת חומרים מקלטות שמע או מכתב יד לקובצי WORD או PDF.

במידה ותרצה להירשם ליותר ממשרה אחת עליך להיכנס ולמלא טופס הרשמה עבור כל משרה בנפרד.
ועכשיו קצת על כל משרה.
חשוב לשים לב!! כי במידה ותירשמו ותשלחו אלינו את הנתונים האישיים שלכם, נוכל להעבירם לגורמים הפועלים בתחום הרשמתכם ולהציע לכם עבודות גם בגופים אחרים איתם יש לנו הסכמי התקשרות והעסקה. במידה ואינכם מעוניינים שנתוניכם יועברו לגורם אחר, אנא אל תמלאו את טפסי ההרשמה למאגרנו.

דרושים מורים פרטיים:

 

תחום זה מתחלק לשני תחומי פעילות עיקריים:

הוראה פרטית לסטודנטים בעלי צרכים מיוחדים

סטודנטים אלו מקבלים מהמוסד לביטוח לאומי סל שעות שבו הם אמורים להשתמש במהלך לימודיהם לתואר הראשון. סל זה כולל הן שעות שיעורי עזר על- ידי מורה פרטי שאותו אנו מספקים עבורם והן שעות הקראה.
מדובר על משרה המתחילה בשנת הלימודים האקדמית (בשנת 2011 היא מתחילה בחודש נובמבר), ועד חודש אוגוסט-ספטמבר בו הסטודנט מסיים את חובותיו האקדמיות.
במשרה זו אנו מחויבים להצלחת הסטודנט בעל הצרכים המיוחדים, לשם כך במידה ותרצה להפסיק משרה זו תצטרך ליידע את חברתנו במסמך שישלח אלינו חודש מראש, במידה והסטודנט לא יהיה מרוצה משרותיך הוא רשאי להפסיק את השירות עמך בהתרעה של שבוע מראש.
ברוב המקרים מספק המוסד לביטוח לאומי לאותם סטודנטים כ-45 שעות שיעורי עזר בחודש.

הוראה פרטית לתלמידי ביה"ס יסודי, תיכון, כהכנה לבגרות, כהכנה לבחינה הפסיכומטרית ובמהלך הלימודים האקדמאים

בתחום זה מרכזת החברה את פעילתה ומספקת לציבור הרחב פלטפורמה מצוינת למציאת המורה הפרטי האולטימטיבי. החברה פועלת בכל הארץ ומקבלת הזמנות מעת לעת.
ברגע שמתקבלת הזמנה, אנשינו סורקים את המאגר אליו נרשמתם ובוחרים מי יכול לספק את השירות עבור אותה הזמנה שהתקבלה. ברגע שהבעתם עניין טלפוני ההזמנה שלכם.
אנו שונים בגישתנו משאר החברות ומציעים לכם הנרשמים אלינו להציע את המחיר שבו תהיו מוכנים לעבוד, כמובן שחברתנו מחפשת את המחיר האטרקטיבי ביותר, אך מנגד מה שלנד עינינו הוא הצלחת התלמיד או הסטודנט. ניסיון בתחום הלימוד, תעודת הוראה וכ"ו, יהוו נקודת פתיחה מצוינת עבורכם בקבלת ההזמנה.
כמובן שחשוב לציין כי העבודה היא בתור פרילנסר של חברת חונכים פלוס.

דרושים מתרגמים: 

חברתנו מעניקה שירותי תרגום הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי, אנו מחפשים סטודנים, אקדמאים ובעלי ידע בשפות שונות ומגוונות להציע עצמם דרך עמוד הבית למשרת דרושים מתרגמים.
אנו שונים בגישתנו משאר החברות ומציעים לכם הנרשמים אלינו להציע את המחיר שבו תהיו מוכנים לעבוד, כמובן שחברתנו מחפשת את המחיר האטרקטיבי ביותר, את האיכות הגבוהה ביותר ואת הניסיון הרב ביותר עבור כל מועמד.
מרגע שחברתנו מתקשרת אליך ואתה מביע עניין בקבלת ההזמנה אתה מחויב להגיש את ההזמנה במועד שנקבע. בנוסף במאמר הראשון אותו תתרגם או תסכם, יועבר העמוד הראשון שלך לבדיקה מקצוענית כדי שנוכל לוודא שרמתך מתאימה לנו ושהיא בעלת איכות גבוהה הרצויה כל-כך בחברתנו. כמובן שחשוב לציין כי העבודה היא בתור פרילנסר של חברת חונכים פלוס.
כאמור, תחום זה פועל לפי הזמנות ועל כן אין לחברתנו כל שליטה בקצב העברת החומרים אליכם לתרגום.

דרושים מקריאים:

חברת חונכים פלוס פועלת בשיתוף פעולה עם המוסד לביטוח לאומי ומעניקה לציבור ליקויי הראיה, העיוורים ובעלי לקויות נוספות שירותי הקראה. לכל סטודנט המוגדר בביטוח לאומי בעל צרכים מיוחדים ניתן "סל שירותים", כחלק מסל זה ניתנות לאותו סטודנט שעות הקראה בהם הוא יכול לעשות שימוש במהלך לימודיו לתואר הראשון או השני. מדובר ברוב המקרים על כ-65 שעות הקראה בחודש.
למשרה זו אנו מחפשים אנשים בכל סקלת הגילאים המעוניינים להעניק שירות נפלא לציבור זה.
העבודה מתחילה בפתיחת שנת הלימודים (בשנת 2011 היא מתחילה בחודש נובמבר) ומסתיימים כאשר הסטודנט מסיים את לימודיו לאותה השנה.
אותם מקריאים מועסקים על ידי החברה שלנו, מונפק עבורם תלוש מסודר, ובמידה והם עוסקים בעבודה נוספת עליהם חובת הבאת מסמך של תיאום מס למס הכנסה.

דרושים קלדנים:

חברת חונכים פלוס מעניקה לציבור העסקי ולציבור הפרטי שירותי קלדנות, בהעברת חומר מקובצי שמח לקובצי WORD או PDF. ברגע ההרשמה אתה מציין את הסכום בו תהיה מוכן לעבוד, כמובן שמדובר על 250-270 מילים לעמוד. במידה וההזמנה היא בהעברת חומרים משמע לקובץ התשלום מתבצע עבור שעת עבודה בשכר מינימום.
מרגע קבלת ההזמנה אתה מחויב בזמן להגשתה ובאיכות המרבית ללא כל פשרות בנושא זה.
לרוב האנשים תחום זה הוא חדש ואין להם כל מושג בהבאת הצעה עבור שירות זה ועל כן חברתנו בדקה עבורכם את השוק ומצאה שהמחיר עבור הקלדה לקובץ הוא בין 4-4.5 שקלים לעמוד. כמובן שחברתנו מחפשת את אותם אנשים שיציעו הצעות אטרקטיביות יותר, זאת כדי שיזכו להעברת הזמנות שמתקבלות בחברתנו אליהם.
כמובן שחשוב לציין כי העבודה היא בתור פרילנסר של חברת חונכים פלוס.

מקווים שעזרנו לכם בהסבר על המשרות אליהם נרשמתם או עתידים להירשם.מקווים שנהיה בקשר להמשך שיתוף פעולה בכל תחומים אלו.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לפיני בנייד 050-2224494 או לשלוח דוא"ל לכתובת honhimplus@gmail.com

המשך יום נעים
צוות אתר חונכים פלוס

הסבר והרשמה למשרות דרושים
דרג את הצבעתך

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק