הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

דרושים

חברת חונכים פלוס עוזרת לכם המועסקים למצוא את מבוקשכם ומספקת לכם עזרה במציאת מועמדים להוראה פרטית, מעבירה אליכם הזמנות תרגום בנושאים מגוונים ובשפות שונות, בנוסף החברה מספקת לכם עבודה בתור מקריאים לציבור הסטודנטים בעלי צרכים מיוחדים כמו: ליקויי ראיה, עיוורים ובעלי לקויות אחרות. יתר על כך החברה מספקת שירותי הקלדה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי ובהעברת חומרים מקלטות שמע או מכתב יד לקובצי WORD או PDF.

חשוב לשים לב!! כי במידה ותירשמו ותשלחו אלינו את הנתונים האישיים שלכם, נוכל להעבירם לגורמים הפועלים בתחום הרשמתכם ולהציע לכם עבודות גם בגופים אחרים איתם יש לנו הסכמי התקשרות והעסקה. במידה ואינכם מעוניינים שנתוניכם יועברו לגורם אחר, אנא אל תמלאו את טפסי ההרשמה למאגרנו.

במסגרת זכיית עמותת על"ה במכרז ההנגשה של מחלקות השיקום באזורי דרום, ירושלים ומרכז של המוסד לביטוח לאומי העמותה תהיה רשאית להשתמש בשירותי כלל הנרשמים למשרות השונות וכי היא תוכל להציע את המשרות העומדות לרשותה לכלל הנרשמים לאתר זה,

דרושים מורים פרטיים:

תחום זה מתחלק לשני תחומי פעילות עיקריים:


1. הוראה פרטית לסטודנטים בעלי צרכים מיוחדים- סטודנטים אלו מקבלים מהמוסד לביטוח לאומי סל שעות שבו הם אמורים להשתמש במהלך לימודיהם לתואר הראשון. סל זה כולל הן שעות שיעורי עזר על- ידי מורה פרטי שאותו אנו מספקים עבורם והן שעות הקראה.

מדובר על משרה המתחילה בשנת הלימודים האקדמית ועד חודש אוגוסט-ספטמבר בו הסטודנט מסיים את חובותיו האקדמיות.

במשרה זו אנו מחויבים להצלחת הסטודנט בעל הצרכים המיוחדים, לשם כך במידה ותרצה להפסיק משרה זו תצטרך ליידע את חברתנו במסמך שישלח אלינו חודש מראש, במידה והסטודנט לא יהיה מרוצה משרותיך הוא רשאי להפסיק את השירות עמך בהתרעה של שבוע מראש.

2. הוראה פרטית לתלמידי ביה"ס יסודי, תיכון, כהכנה לבגרות, כהכנה לבחינה הפסיכומטרית ובמהלך הלימודים האקדמאים- בתחום זה מרכזת החברה את פעילותה ומספקת לציבור הרחב פלטפורמה מצוינת למציאת המורה הפרטי האולטימטיבי. החברה פועלת בכל הארץ ומקבלת הזמנות מעת לעת.

ברגע שמתקבלת הזמנה, אנשינו סורקים את המאגר אליו נרשמתם ובוחרים מי יכול לספק את השירות עבור אותה הזמנה שהתקבלה. ברגע שהבעתם עניין טלפוני ההזמנה שלכם.

אנו שונים בגישתנו משאר החברות ומציעים לכם הנרשמים אלינו להציע את המחיר שבו תהיו מוכנים לעבוד, כמובן שחברתנו מחפשת את המחיר האטרקטיבי ביותר, אך מנגד מה שלנד עינינו הוא הצלחת התלמיד או הסטודנט. ניסיון בתחום הלימוד, תעודת הוראה וכ"ו, יהוו נקודת פתיחה מצוינת עבורכם בקבלת ההזמנה.

דרושים מתרגמים

חברתנו מעניקה שירותי תרגום הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי, אנו מחפשים סטודנים, אקדמאים ובעלי ידע בשפות שונות ומגוונות להציע עצמם דרך עמוד הבית למשרת דרושים מתרגמים.


אנו שונים בגישתנו משאר החברות ומציעים לכם הנרשמים אלינו להציע את המחיר שבו תהיו מוכנים לעבוד, כמובן שחברתנו מחפשת את המחיר האטרקטיבי ביותר, את האיכות הגבוהה ביותר ואת הניסיון הרב ביותר עבור כל מועמד.

מרגע שחברתנו מתקשרת אליך ואתה מביע עניין בקבלת ההזמנה אתה מחויב להגיש את ההזמנה במועד שנקבע. בנוסף במאמר הראשון אותו תתרגם או תסכם, יועבר העמוד הראשון שלך לבדיקה מקצוענית כדי שנוכל לוודא שרמתך מתאימה לנו ושהיא בעלת איכות גבוהה הרצויה כל-כך בחברתנו. כמובן שחשוב לציין כי העבודה היא בתור פרילנסר של חברת חונכים פלוס.

כאמור, תחום זה פועל לפי הזמנות ועל כן אין לחברתנו כל שליטה בקצב העברת החומרים אליכם לתרגום.

למילוי טופס הרשמה למשרת דרושים מתרגמים בחינם לחץ כאן !!

דרושים מקריאים:

חברת חונכים פלוס פועלת בשיתוף פעולה עם המוסד לביטוח לאומי ומעניקה לציבור ליקויי הראיה, העיוורים ובעלי לקויות נוספות שירותי הקראה. לכל סטודנט המוגדר בביטוח לאומי בעל צרכים מיוחדים ניתן "סל שירותים", כחלק מסל זה ניתנות לאותו סטודנט שעות הקראה בהם הוא יכול לעשות שימוש במהלך לימודיו לתואר הראשון או השני. מדובר ברוב המקרים על כ-50 שעות הקראה בחודש.

למשרה זו אנו מחפשים אנשים בכל סקלת הגילאים המעוניינים להעניק שירות נפלא לציבור זה.

העבודה מתחילה בפתיחת שנת הלימודים (בשנת 2011 היא מתחילה בחודש נובמבר) ומסתיימים כאשר הסטודנט מסיים את לימודיו לאותה השנה.


אותם מקריאים מועסקים על ידי החברה שלנו, מונפק עבורם תלוש מסודר, ובמידה והם עוסקים בעבודה נוספת עליהם חובת הבאת מסמך של תיאום מס למס הכנסה.

גם בתחום זה כמו בתחום ההוראה הפרטית לסטודנטים בעלי צרכים מיוחדים, התמלול והתרגום לשפת סימנים אנו מספקים באמצעות התקשרות עם עמותת על"ה שזכתה במכרז להפעלת הפעילות באזורי ירושלים, דרום ומרכז, המכרז החדש של המוסד לביטוח לאומי מספק אפשרות להעסקה של נותני שירות בתחומים השונים אך ורק מול גופים שזכו במכרז.

דרושים קלדנים, מתמללים, מתרגמים לשפת סימנים ועורכים לשוניים:

חברת חונכים פלוס מעניקה לציבור העסקי ולציבור הפרטי שירותי קלדנות, תמלול ועריכה לשונית, וכן בהעברת חומר מקובצי שמע לקובצי WORD או PDF. ברגע ההרשמה אתה מציין את הסכום בו תהיה מוכן לעבוד, כמובן שמדובר על יחידת מידה של 250 מילים. במידה וההזמנה היא בהעברת חומרים משמע לקובץ התשלום מתבצע עבור שעת עבודה בשכר שעתי או פר עמוד WORD בגופן 12 רווח בין שורות- שורה וחצי.

מרגע קבלת ההזמנה אתה מחויב בזמן להגשתה ובאיכות המרבית ללא כל פשרות בנושא זה.

לרוב האנשים תחום זה הוא חדש ואין להם כל מושג בהבאת הצעה עבור שירות זה ועל כן חברתנו בדקה עבורכם את השוק ומצאה שהמחיר עבור הקלדה לקובץ הוא בין 4-4.5 שקלים לעמוד. כמובן שחברתנו מחפשת את אותם אנשים שיציעו הצעות אטרקטיביות יותר, זאת כדי שיזכו להעברת הזמנות שמתקבלות בחברתנו אליהם.

בתחום התמלול השיקלוט והתרגום לשפת סימנים, השירות ניתן באמצעות התקשרות עם עמותת על"ה שזכתה במכרז המוסד לביטוח לאומי בשנת 2019 בכל נושא ההנגשה לסטודנטים בעלי צרכים מיוחדים שנתמכים באמצעות מחלקות הישקום השונות ברחבי הארץ.

ובנוגע לעבודות בתחום העריכה הלשונית אנו מספקים עבודות בתחום לסטודנטים ולחברות במגוון רחב של תחומים, מעריכה לשונית לעבודות אקדמאיות לפני הגשתן ועד להגהה ולעריכה לשונית לחוברות ולקבצים.

להרשמה למגוון התחומים בהם אנו (יחד עם עמותת על"ה) מעניקים שירות ניתן ללחוץ כאן!!!

מקווים שעזרנו לכם בהסבר על המשרות אליהם נרשמתם או עתידים להירשם.
מקווים שנהיה בקשר להמשך שיתוף פעולה בכל תחומים אלו.
המשך יום נעים
צוות אתר חונכים פלוס

 

דרושים
3 (60%) 3 votes

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק