הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

אודות

חונכים פלוס הינו עסק חברתי המציע את שירותיו לכלל האוכלוסייה ברחבי הארץ. פתחנו את שערינו בשדרות ואנו ממוקמים בה מאז ועד היום כמטרה וכביסוס העסק החברתי המוביל בתחום השירותים לסטודנטים ולתלמידים. חשוב לציין כי ללא החזון של בעל החברה, פיני מימון, וללא התאמת צוות העובדים הנאמן והמסור, עסק חברתי זה לא היה מגיע לאן שהגיע בזמן קצר יחסית.

קצת על החברה:

אנו חברת "חונכים פלוס" המתמחה במציאת ובהסקת מורים פרטיים, מקריאים, חונכים, מתמללים, מתרגמים לשפת סימנים ועורכים לשוניים לסטודנטים ולתלמידים בעלי צרכים מיוחדים כגון: לקויי ראייה, לקויי שמיעה, בעלי הפרעות קשב וריכוז וכ"ו.
תודות לשירותי ההשמה המתקדמים שפותחו בחברתנו במרוצת 7 שנות פעילותנו, אנו מעניקים לציבור הסטודנטים והתלמידים המשתקמים את האפשרות הטובה ביותר בעבורם בהשתלבות אופטימלית בכל מוסד חינוכי בהם יחפצו ללמוד בכל רחבי הארץ.

במסגרת זכיית עמותת על"ה במכרז המוסד לביטוח לאומי לצורך הפעלת השירות, הוטמעה החברה לתוך פעילות העמותה ומשנת 2019 החברה נמצאת בשיתוף פעולה מלא מול העמותה וכלל שירותי הסיוע לסטודנטים בעלי צרכים מיוחדים ניתנים אך ורק על ידי עמותת על"ה.
מאגרי החברה אליהם נרשמים נותני השירות משותפים הן לחונכים פלוס והן לעמותת על"ה וכי חשוב לדעת ולזכור כי הרשמה והשארת הפרטים באתר זה מהווה הסכמה מפורשת להשארת הפרטים בידי עמותת על"ה ולשימוש בעלי תפקידים בעמותת על"ה לצורך עדכון, השמה וציוות למקבל שירות המתאים לנתוני ההרשמה.

בנוסף, לחברה מגוון פתרונות לתלמידים בביה"ס היסודי, בתיכון, לקראת בחינות הבגרות, כהכנה לבחינה הפסיכומטרית וכעזרה הניתנת לציבור הסטודנטים במהלך שנת הלימודים האקדמית במגוון רחב של מקצועות.
חשוב לציין שחברתנו מעסיקה אנשים בעלי ידע נרחב בתחום הלימוד ובעלי מוניטין רב בשוק הלימוד הפרטי.

סטודנטים מביטוח לאומי

בשנת 2019 זכתה עמותת על"ה במכרז באזור הדרום (כולל ירושלים) והמרכז להפעלת שירותי ההנגשה לסטודנטים הנתמכים דרך מחלקות השיקום של המוסד לביטוח לאומי. מכרז זה מהווה התנהלות בלעדית מחלקות השיקום השונות תחת אותו אזור. חונכים פלוס ניגשה יחד עם עמותת על"ה למכרז זה ואנו שמחים לבשר כי מתחילת סמסטר ב' של שנת 2019 כלל השירותים לתמיכה בעבור סטודנטים המקבלים סיוע דרך מחלקות השיקום בביטוח לאומי מתבצע אך ורק באמצעות עמותת על"ה וכי פעילות חונכים פלוס הוטמעה לפעילות העמותה.

שירותי תרגום קלדנות, תמלול ועריכה לשונית

חברתנו מתמחה בתרגום מאמרים / ספרים ובסיכומם עבור סטודנטים ומעמידה לרשות הענף העסקי את שירותי התרגום המקדמים ביותר הכוללים תרגום אתרי אינטרנט, מסמכים וחוברות במגוון רחב של של שפות.
חברת חונכים פלוס מעסיקה מתרגמים ברמה הגבוה ביותר, הפועלים במהירות וכמובן מתחייבת למחיר אטרקטיבי.
בנוסף על כך אנו מעמידים לרשות הציבור הרחב את שירותי הקלדנות, את שירותי התמלול ואת שירותי העריכה הלשונית המתקדמים שלנו.
אנו מאמינים שיש למצוא במקום אחד את כל פתרונות הלימוד, לכן פיתחנו ונמשיך לפתח בעבורכם שירותים מתקדמים שיובילו אתכם להצלחה ולהתקדמות בכל פאן ופאן שתבחרו
בברכה
צוות "חונכים פלוס"


אודות
2.6 (52%) 5 votes

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק