הצע מועמדות למשרה המתאימה לך

אודות

חונכים פלוס הינו עסק חברתי המציע את שירותיו לכלל האוכלוסייה ברחבי הארץ. פתחנו את שערינו בשדרות ואנו ממוקמים בה מאז ועד היום כמטרה וכביסוס העסק החברתי המוביל בתחום השירותים לסטודנטים ולתלמידים. חשוב לציין כי ללא החזון של בעל החברה, פיני מימון, וללא התאמת צוות העובדים הנאמן והמסור, עסק חברתי זה לא היה מגיע לאן שהגיע בזמן קצר יחסית.

קצת על החברה:

אנו חברת "חונכים פלוס" המתמחה במציאת ובהסקת מורים פרטיים, מקריאים, חונכים, מתמללים, מתרגמים לשפת סימנים ועורכים לשוניים לסטודנטים ולתלמידים בעלי צרכים מיוחדים כגון: לקויי ראייה, לקויי שמיעה, בעלי הפרעות קשב וריכוז וכ"ו.
תודות לשירותי ההשמה המתקדמים שפותחו בחברתנו במרוצת 7 שנות פעילותנו, אנו מעניקים לציבור הסטודנטים והתלמידים המשתקמים את האפשרות הטובה ביותר בעבורם בהשתלבות אופטימלית בכל מוסד חינוכי בהם יחפצו ללמוד בכל רחבי הארץ.

בנוסף, לחברה מגוון פתרונות לתלמידים בביה"ס היסודי, בתיכון, לקראת בחינות הבגרות, כהכנה לבחינה הפסיכומטרית וכעזרה הניתנת לציבור הסטודנטים במהלך שנת הלימודים האקדמית במגוון רחב של מקצועות.
חשוב לציין שחברתנו מעסיקה אנשים בעלי ידע נרחב בתחום הלימוד ובעלי מוניטין רב בשוק הלימוד הפרטי.

סטודנטים מביטוח לאומי

חברת חונכים פלוס מתמחה במתן פתרונות מתקדמים לסטודנטים הנתמכים ממחלקת השיקום של המוסד לביטוח לאומי. אנו מעניקים שירות של מציאת והעסקת מורים פרטיים, מקריאים ומתמללים שמומחים בעזרה ובסיוע לסטודנטים בעלי צרכים מיוחדים.
כמו כן אנו מוכרים במחלקות השיקום של ביטוח לאומי בכל רחבי הארץ ומתוך כך אנו יכולים לספק את מלוא הצרכים של הסטודנטים באוניברסיטאות והמכללות השונות.
אנו מלווים את הסטודנט מראשית דרכו מול הביטוח הלאומי, מוצאים בעבורו מורה פרטי, מקריא או מתמלל שילוו אותו במהלך לימודיו במחלקות השונות. אנו מעבירים חשבוניות תשלום למוסד לביטוח לאומי למתן החזר כספי (למי שמקבל סיוע ממחלקת השיקום) אודות השירותים שניתנו באותו חודש לסטודנט.
חשוב לנו מאוד לאמוד בקשר עם כל סטודנט וסטודנט המגיע ממחלקות השיקום של ביטוח לאומי על מנת להעניק לו רשת תמיכה רחבה ומקיפה שתכלול את כל שהוא צריך על מנת להצליח ולהתקדם בלימודיו השונים.


שירותי תרגום קלדנות, תמלול ועריכה לשונית

חברתנו מתמחה בתרגום מאמרים / ספרים ובסיכומם עבור סטודנטים ומעמידה לרשות הענף העסקי את שירותי התרגום המקדמים ביותר הכוללים תרגום אתרי אינטרנט, מסמכים וחוברות במגוון רחב של של שפות.
חברת חונכים פלוס מעסיקה מתרגמים ברמה הגבוה ביותר, הפועלים במהירות וכמובן מתחייבת למחיר אטרקטיבי.
בנוסף על כך אנו מעמידים לרשות הציבור הרחב את שירותי הקלדנות, את שירותי התמלול ואת שירותי העריכה הלשונית המתקדמים שלנו.
אנו מאמינים שיש למצוא במקום אחד את כל פתרונות הלימוד, לכן פיתחנו ונמשיך לפתח בעבורכם שירותים מתקדמים שיובילו אתכם להצלחה ולהתקדמות בכל פאן ופאן שתבחרו
בברכה
צוות "חונכים פלוס"


אודות
3.7 (73.33%) 3 votes

צור קשר

בקרו אותנו בפייסבוק